Revoluční technologie praní

Prostředek pro ekologické a ekonomické praní barevného prádla. Díky absenci agresivních chemických látek jsou eko-koule s turmalínem zcela neškodné pro zdraví člověka a životní prostředí. Nahrazují nejen prací prášky a tekuté prací prostředky, ale i aviváž.

Předpokládaná životnost ekosfér je 400 pracích cyklů. Nákupem eko-koulí sponzorujete výsadbu jednoho jehličnanu v rámci v charitativní akce „Les tianDe“.

Použití: Vložte turmalínové eko-koule do bubnu pračky s prádlem. Perte obvyklým způsobem podle pokynů na etiketě. Předpoklad pro použití ekosféry je plně naložená pračka a minimální rychlost ždímání, při částečném zaplnění bubnu eko-koule můžou prasknout. V případě použití režimu sušení prádla se doporučuje eko-koule z pračky odstranit. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje namáčení a použití pracích programů se zvýšeným objemem vody. Pro praní velmi špinavého prádla můžete přidat prací prostředek v množství asi 1/5 dávky doporučené výrobcem. Pozor! Nedoporučuje se používat eko-koule pro praní výrobků z hedvábí, vlny, jemného prádla, ale i při teplotách nad 60°C. Turmalínové eko-koule jsou určeny pouze pro praní v automatických pračkách pro domácnost (bubnového typu). Pravidelně 1× za měsíc nechávejte eko-koule uschnout na přímém slunci. Předpokládaná životnost je 400 pracích cyklů. Eko-koule nejsou určeny pro bělení prádla a odstraňování skvrn různého původu. Při praní bílého prádla eko-koule nezaručí zářivou bělost.

Tags: No tags

Add a Comment

You must be logged in to post a comment