Master candles/ Spiritual paiting + personal chnneling
Strong Spiritual candles are bringing light into your life. Every individual candles, was created so, to help raise your frequency, to move through your daily challenges frequency.

I pro Tebe je tady Tvá SPIRITUÁLNÍ SVÍCE s OSOBNÍM ODKAZEM.

Napiš mi, co zrovna v tuto chvíli řešíš. Svíci na Tvé přání zhotovím, tak aby tě posunula blíže k vytouženému světlu. Doplním ji ENERGETICKOU MALBOU a k tomu ještě dostaneš OSOBNÍ TEXT napsaný channelingem.

 Po zapálení, se svíce stává živou bytostí. Kouř rozplývající se v nekonečnu se spojuje s pomocníky světla a s Tvým vědomím. Tak jako když hodíš kamen do vody, šíří Spirituální svíce tepelné a vysoko vibrační vlny, které rozechvějí energetický plášť Tvého těla. Tvé tělo a tělo svíce se při zapálení spojuje v jedno vědomí. Energie se promísí a Tvé tělo i Tvá aura prostupuje v transformaci do stavu vyššího vědomí.

 Svitek, který je určen jen Tobě, přináší sebou jak otázku, tak i odpověď.

Cítíš ve Svém Nitru zvědavost či potřebu si o tom se mnou promluvit?

Pak tedy zavolej

60348583

 

 

Aktuální nabídka: Aktivační spirituální svíce ,, Vitalita – životní energie ” která přichází do světa hmoty, jako poselství, Tobě cílené. Potřebuješ v tomto období získat více energie?

Jedna z nich je určitě Tvoje ❤️ ostatní odpovím Ti do zpráv, přeji krásný den. K dispozici je už jen jeden kus : ,,NEBESKÝ DÉŠŤ”
Aktivační ,, NEBESKÝ DÉŠŤ SÍLY A ZDRAVÍ” + svitek

Recenze: spirituálních svíček

EZOTERAPEUT Spirituální svíce

 

 ja Vam chcem z celeho srdca podakovat za Vas, za Vasu energiu a dary ❤️💫🙏 Vasa sviecka mi skutocne pomohla a ja som znova nasla samu seba ❤️ najradsej by som Vas vyobímala ☺️ a celkovo Vam dakujem za tie nase spolocne stravene roky a dary. Dodnes mam vsetky vase pisma odlozene a z casu na cas sa na ne pozriem a niektore sa mi ozaj plnia az teraz. Vsetko malo svoj dovod a cas ❤️

velke ĎAKUJEM 😘 

 

Dušana Čižmárová

svíčka

 

Paní Zdenka Švancarová má na svých stránkách duchovně zasvěcené svíce. Při mé osobní meditaci na podporu lásky a zdraví mi byly velkou oporou a prosvětlením mé duše.  Kdo má zájem podpořit své duchovní schopnosti nebo věnovat hodnotný dárek, má zde příležitost. Ručně zhotovená, designová a posvěcená Svíčka, správně zacílená, potěší především osoby spirituálně věřící i osoby bez náboženského vyznání.  Pavel Němec

Anna Schneebergerová

Vysokovibrační Spirituální svíce jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího ekologického palmového vosku, zpracovaného šetrnou technologii s použitím přírodního knotu a přírodního barviva. Svíce vznikají ve speciálních formách, ve kterých se tvoří mnoho hodin, než mohou rozdávat své čisté světlo a radost. Tyto svíce jsou vhodné i pro alergiky.

CO JE PALMOVÝ VOSK?

Palmový vosk je 100% přírodním produktem, který se získává lisováním palmových plodů (nepochází z palmových plantáží a nejsou kvůli tomuto vosku vybíjeny pralesy).
Na rozdíl od běžného parafínu neobsahuje ropné produkty ani jiné chemické látky a proto svíčky vyrobené z palmového vosku nevadí alergikům ani astmatikům.

Svíčky jsou vyrobeny z palmového vosku, který má certifikát, že je 100% přírodní, bez jakýchkoli chemických přísad, neobsahuje ani petrolej, žádné ropné deriváty, pesticidy ani herbicidy jak je tomu u klasických parafínových svíček. Svíčky vyrobené z tohoto přírodního vosku nečadí. Odlévají se ručně a při důkladném dodržení technologického postupu se na svíčkách vytváří zvláštní krystalické obrazce, které se různí v závislosti na typu použitého vosku. Při hoření nevylučuje žádné škodliviny a doba hoření svíčky je až o 50% delší než u běžných parafinových svíček.

 
 • +420 603 485 083
 • Praha 3, Olšanské náměstí pro osobní odběr zboží anebo odeslat balík

Svíce na objednávku

BEZPEČNOSTNÍ  UPOZORNĚNÍ

 • Před každým zapálením svíčky zkraťte knot na délku cca. 1 cm, dosáhnete tak delší životnosti svíčky.
 • Nikdy nenechávejte hořící svíčky bez dozoru!
 • Nenechávejte hořící svíčku v dosahu dětí a domácích zvířat o samotě.
 • Ujistěte se, prosím, že vždy svíčky hoří ve vzdálenosti 10 cm od sebe a že nad svíčkami je dostatek prostoru na teplo, které vydává plamen.
 • Ujistěte se, prosím, že svíce jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů.
 • Chraňte zapálené svíce před průvanem.
 • Svíce je potřeba zapalovat v dostatečné vzdálenosti od ostatních zdrojů tepla, například televizorů.
 • Při hoření je chraňte před přímými slunečními paprsky.
 • Svíčky k venkovnímu použití zapalujte na nehořlavé podložce.
 • Ujistěte se, zda je svíčka ve vzpřímeném stavu.
 • Před použitím odstraňte z výrobku všechny obaly.
 • Všechny svíčky stavějte zásadně na nehořlavou dostatečně velkou podložku.
 • Nestavějte svíčky na televizor nebo jiné teplé plochy.
 • Nad plamenem musí být minimálně 50 cm.
 • Plovoucí svíčky používejte pouze ve vhodných vodou naplněných nádobách (skleněná mísa či váza).
 • Dohlédněte, aby do rozehřátého vosku nevpadly žádné cizí předměty. 
 • Nenechávejte vyhořet svíčku úplně až k podložce.
 • Žádné naše produkty nejsou určeny ke konzumaci, chraňte je před dětmi.