děti
vosk palmový

Mistrovské svíce /Spirituální malba + osobní svitek napsán Intuitivním písmem

Silné Spirituální svíčky přinášejí světlo do Vašeho života. Každá jednotlivá svíce byla vytvořena tak, aby pomohla zvýšit Vaši frekvenci a překonat Vaše každodenní výzvy.
Svitek osobního poselství společně se Spirituální svíci se záměrem vám pomoci, si můžete zakoupit na eshopu anebo si napsat, přímo na email. Nevíte si rady ? Klidně zavolejte. 603485083
Master candles/ Spiritual paiting + personal chnneling
Strong Spiritual candles are bringing light into your life. Every individual candles, was created so, to help raise your frequency, to move through your daily challenges frequency.

Výroba svíček

Vysokovibrační Archandělské mistrovské svíce jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího ekologického palmového vosku, zpracovaného šetrnou technologii s použitím přírodního knotu a přírodního barviva. Svíce vznikají ve speciálních formách, ve kterých se tvoří mnoho hodin, než mohou rozdávat své čisté světlo a radost. Tyto svíce jsou vhodné i pro alergiky.

CO JE PALMOVÝ VOSK?

Palmový vosk je 100% přírodním produktem, který se získává lisováním palmových plodů (nepochází z palmových plantáží a nejsou kvůli tomuto vosku vybíjeny pralesy).
Na rozdíl od běžného parafínu neobsahuje ropné produkty ani jiné chemické látky a proto svíčky vyrobené z palmového vosku nevadí alergikům ani astmatikům.

Svíčky jsou vyrobeny z palmového vosku, který má certifikát, že je 100% přírodní, bez jakýchkoli chemických přísad, neobsahuje ani petrolej, žádné ropné deriváty, pesticidy ani herbicidy jak je tomu u klasických parafínových svíček. Svíčky vyrobené z tohoto přírodního vosku nečadí. Odlévají se ručně a při důkladném dodržení technologického postupu se na svíčkách vytváří zvláštní krystalické obrazce, které se různí v závislosti na typu použitého vosku. Při hoření nevylučuje žádné škodliviny a doba hoření svíčky je až o 50% delší než u běžných parafinových svíček

 

Galerie svíček

Your cart is currently empty.
  • +420 603 485 083
  • Praha 3, Olšanské náměstí pro odběr zboží