Osobní Mistrovské svíce + channeling

Silné a mocné svíce vnese do vašeho života světlo. Každá svíčka byla vytvořena, aby pomohla zvýšit vaši frekvenci.
Personal Master Candles + channeling
Strong and powerful candles will bring light into your life. Every candles was created to help raise your frequency
MISTROVSKÁ SVÍCE ,,ARCHANDĚL URIEL" + OSOBNÍ POSELSTVÍ
MISTROVSKÁ SVÍCE ,,ARCHANDĚL RAFAEL" + OSOBNÍ POSELSTVÍ
MISTROVSKÁ SVÍCE ,,ARCHANDĚL METATRON" + OSOBNÍ POSELSTVÍ
MISTROVSKÁ SVÍCE ,,ARCHANDĚL GABRIEL" + OSOBNÍ POSELSTVÍ
Mistrovská svíce na přání + osobní text, také na slavnostní chvíle

Vysokovibrační Archandělské mistrovské svíce jsou vyrobeny z kvalitního, bílého, zdravotně nezávadného parafinu, s použitím přírodního knotu. 

Svíčky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího ekologického palmového vosku, zpracovaného šetrnou technologii. Svíce vznikají ve speciálních formách, ve kterých se tvoří mnoho hodin, než mohou rozdávat své čisté světlo a radost.

CO JE PALMOVÝ VOSK?

Palmový vosk je 100% přírodním produktem, který se získává lisováním palmových plodů (nepochází z palmových plantáží a nejsou kvůli tomuto vosku vybíjeny pralesy).
Na rozdíl od běžného parafínu neobsahuje ropné produkty ani jiné chemické látky a proto svíčky vyrobené z palmového vosku nevadí alergikům ani astmatikům.

Svíčky jsou vyrobeny z palmového vosku, který má certifikát, že je 100% přírodní, bez jakýchkoli chemických přísad, neobsahuje ani petrolej, žádné ropné deriváty, pesticidy ani herbicidy jak je tomu u klasických parafínových svíček. Svíčky vyrobené z tohoto přírodního vosku nečadí. Odlévají se ručně a při důkladném dodržení technologického postupu se na svíčkách vytváří zvláštní krystalické obrazce, které se různí v závislosti na typu použitého vosku. Při hoření nevylučuje žádné škodliviny a doba hoření svíčky je až o 50% delší než u běžných parafinových svíček

 
Your cart is currently empty.
srdíčko

RUČNĚ VYROBENO S LÁSKOU

Výroba každé svíčky i s poselstvím trvá 3 dny

natural

KAŽDÁ SVÍCE JE ORIGINÁLNĚ MALOVANÁ

přírodní barvou na vosk

přírodní

VYSOKÁ KVALITA

Kvalitní krystalický vosk, neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy ani ropné příměsi (parafín). Neparafinované knoty ze 100% bavlny. Dlouhá doba hoření

cz

VYROBENO V ČESKU