Smyslem mého poslání je, abyste rozvinuli své vlastní schopnosti intuice, naučili se je používat a abyste své intuici mohli důvěřovat. Mám dar proniknout do podstaty našeho bytí minulého, současného, ale hlavně budoucího. Používám různé techniky jako intuitivní písmo, léčivý archaický zpěv, jasnovidectví, spirituální péči pro ezoterické povznesení klientů. Jedním z mých koníčků je malování obrazů jak pro vlastní potěšení, tak i energetických svíček a energetických obrazů. V energetických obrazech i svíčkách jsou zakódované symboly, které zesilují energii určenou pro toho, kdo si tento obraz nebo svíčku pořídí.  ‎

Životopis

Pocházím z Turzovky, místa zjevení Panny Marie a ze země prýštícího pramene její svatosti Panny Marie Lurdské z Turzovky.

Je to poutní místo a lidé k ní stále jezdí pro její léčivou vodu. Žila jsem tam se svou babičkou a dědečkem. Oba mě vychovávali k úctě ke starším a k velké úctě k Nebeskému Otci a Nebeské Matce. Vedli mě k pravdě a ctností.

V sedmi letech jsem začala zpívat archaickým zpěvem a také jsem začala komunikovat s bytostmi vyšších sfér duchovním jazykem. Ony a můj zpěv mi pomáhaly překonávat samotu v drsných horských podmínkách. Netušila jsem tehdy, že to je příprava pro moji vlastní budoucnost, kdy budu později pod jejich vedením pomáhat a radit lidem.

Ve 24 letech jsem se přestěhovala do Prahy. Ta se stala mým druhým milovaným domovem.

Po několika letech působení v Praze jsem byla vysvěcena duchovními bytostmi k práci s lidmi. Začala jsem pomáhat a nalézat pro ně lásku a útěchu, kterou tolik potřebovali. Proto jsem od roku 2005 začala profesionálně vykonávat svou práci ezoterapeuta. Dnes tuto práci považuji za své poslání.

Součástí mé tvořivé práce je i malování obrazů a svíček, v nich zakódované symboly pomáhají zesilovat či udržovat potřebnou energii.

Obrazy velkého formátu můžete vidět na výstavě v Galerii u Zlatého kohouta.

Dříve jsem působila v TV Prima při výkladu snů a také přispívám do časopisu Spirit, Blesk pro ženy atd.


PRAXE 

  • Od 7 let komunikace se Světelnými bytostmi. Archaický zpěv a psaní hieroglyfů
  • 1991 –  astrální cestování, duchovní vzdělávání pod vedením Světelných bytostí
  • 2005 –  profesionální poradenství v ezoterice,
  • individuální spirituální péče pro klienta
  • pořady na TV Prima, TV Metropol, TV Barrandov
  • film TV Barrandov o mé práci intuitivního písma
  • kde o mně psali: Květy, Spirit, Blesk pro ženy
  • dřívější působení na ezoterických festivalech:
    Praha, Brno, Litomyšl, Plzeň, Ml. Boleslav, Písek, Pardubice, Olomouc atd.

Na objednávku VEDENÉ MEDITACE, PŘEDNÁŠKY, WORKSHOPY pro skupiny !

Přednášky –  výklad snů, astrální cestování, spirituální péče, posvátna energie ženy, duchovní spirituální svět. Workshopy –  intuitivní písmo, malování mandal, práce s kyvadlem, malování pravou hemisférou, čištění čaker.Rozhovor v TV Metropoli. Eva Juricová s ezoterapeutkou Zdenou Švancarovou

Reference : INTUITIVNÍ PÍSMO workshop …číst více..


Odkud pocházím :
Turzovka – slovenské Lurdy.

Turzovka poutní místo – zjevení Panny Márie

Nedaleko hranic s Českou republikou se nachází mému srdci nejmilejší a nejmalebnější vesnička, Korňa (Turzovka). Prožívala jsem zde bezmála idylické dětství. K vísce však nechovám vřelý cit jen proto, že ji spojuji se sladkým obdobím bezstarostného života, ale také z důvodu její naprosté jedinečnosti nadčasového i duchovního charakteru. Již více než padesát let je tento bod na mapě malého Slovenska uctíván jako poutní místo celosvětového významu, a to nejen stoupenci křesťanské víry. Nachází se se zde i Pramen Panny Marie lurdské na Turzovce.


Píše se rok 1958 a přesně sto let od zjevení Panny Marie   ..číst dále…

Shopping Basket