Pocházím z Turzovky, místa zjevení Panny Marie a ze země prýštícího pramene její svatosti Panny Marie Lurdské z Turzovky.

Je to poutní místo a lidé k ní stále jezdí pro její léčivou vodu. Žila jsem tam se svou babičkou a dědečkem. Oba mě vychovávali k úctě ke starším a k velké úctě k Nebeskému Otci a Nebeské Matce. Vedli mě k pravdě a ctností. V sedmi letech jsem začala zpívat archaickým zpěvem a také jsem začala komunikovat s bytostmi vyšších sfér duchovním jazykem. Ony a můj zpěv mi pomáhaly překonávat samotu v drsných horských podmínkách. Netušila jsem tehdy, že to je příprava pro moji vlastní budoucnost, kdy budu později pod jejich vedením pomáhat a radit lidem.

Ve 24 letech jsem se přestěhovala do Prahy. Ta se stala mým druhým milovaným domovem.

Po několika letech působení v Praze jsem byla vysvěcena duchovními bytostmi k práci s lidmi. Začala jsem pomáhat a nalézat pro ně lásku a útěchu, kterou tolik potřebovali. Proto jsem od roku 2005 začala profesionálně vykonávat svou práci ezoterapeuta. Dnes tuto práci považuji za své poslání. Součástí mé tvořivé práce je i malování obrazů a svíček, v nich zakódované symboly pomáhají zesilovat či udržovat potřebnou energii. Obrazy velkého formátu můžete vidět na výstavě v Galerii u Zlatého kohouta. Dříve jsem působila v TV Prima při výkladu snů a také přispívám do časopisu Spirit, Blesk pro ženy atd.

PRAXE

1991 –  astrální cestování, duchovní vzdělávání pod vedením Světelných bytostí

2005 –  profesionální poradenství v ezoterice, individuální spirituální péče pro klienta

pořady na TV Prima, TV Metropol, TV Barrandov
film TV Barrandov o mé práci intuitivního písma
kde o mně psali: Květy, Spirit, Blesk pro ženy
dřívější působení na ezoterických festivalech:
Praha, Brno, Litomyšl, Plzeň, Ml. Boleslav, Písek, Pardubice, Olomouc atd.

SKUPINOVÉ MEDITACE, PŘEDNÁŠKY, WORKSHOPY na objednání PŘIJEDU !!!

Přednášky vedu na téma  výklad snů, astrální cestování, spirituální péče, posvátna energie ženy, duchovní spirituální svět. Workshopy vedu na téma intuitivní písmo, malování mandal, práce s kyvadlem, malování pravou hemisférou, čištění čaker a jiné.

TV

Rozhovor v TV Metropoli. Eva Juricová s ezoterapeutkou Zdenou Švancarovou

Idylické dětství

Turzovka poutní místo – zjevení Panny Márie – slovenské Lurdy.

Nedaleko hranic s Českou republikou se nachází mému srdci nejmilejší a nejmalebnější vesnička, Korňa (Turzovka). Prožívala jsem zde bezmála idylické dětství. K vísce však nechovám vřelý cit jen proto, že ji spojuji se sladkým obdobím bezstarostného života, ale také z důvodu její naprosté jedinečnosti nadčasového i duchovního charakteru. Již více než padesát let je tento bod na mapě malého Slovenska uctíván jako poutní místo celosvětového významu, a to nejen stoupenci křesťanské víry. Nachází se se zde i Pramen Panny Marie lurdské na Turzovce. Píše se rok 1958 a přesně sto let od zjevení Panny Marie   ..číst dále…

Reference klientů

001 Reference: Milá Zdeničko, velmi zdravím a alespoň na dálku objímám a děkuji za vaši včerejší zprávu a rozbor věcí, na které jsem se ptala. Máte obrovský dar a ve Vašem případě zcela jistě vím, že dokážete pomoci. Slova díků nestačí. Našla jsem se ve všem a našla jsem tam i spoustu toho, co bylo “ mezi řádky“
Jak kdyby jste četla v knize našich vztahů…pokračovat..

Shopping Basket