Zdena Švancarová – ezoterapeutka,
profesionální životní poradkyně praktikující intuitivní práci,
osobní transformace

Smyslem mého poslání je, abyste rozvinuli své vlastní schopnosti intuice, naučili se je používat a abyste své intuici mohli důvěřovat. Mám dar proniknout do podstaty našeho bytí minulého, současného, ale hlavně budoucího. Používám různé techniky jako intuitivní písmo, léčivý archaický zpěv, jasnovidectví, spirituální péči pro ezoterické povznesení klientů. Jedním z mých koníčků je malování obrazů jak pro vlastní potěšení, tak i energetických svíček a energetických obrazů. V energetických obrazech i svíčkách jsou zakódované symboly, které zesilují energii určenou pro toho, kdo si tento obraz nebo svíčku pořídí.  ‎


výklad karet – Intuitivní tarot

poselství – Intuitivní písmo

poradenství – rozvoj osobnosti

médium – komunikace s duší

harmonizace – archaický zpěv

terapie – karmické čištění

kurzy pro skupiny

meditace pro skupiny

O mně

Pocházím z Turzovky, místa zjevení Panny Marie a ze země prýštícího pramene její svatosti Panny Marie Lurdské z Turzovky.

Je to poutní místo a lidé k ní stále jezdí pro její léčivou vodu. Žila jsem tam se svou babičkou a dědečkem. Oba mě vychovávali k úctě ke starším a k velké úctě k Nebeskému Otci a Nebeské Matce. Vedli mě k pravdě a ctností.

V sedmi letech jsem začala zpívat archaickým zpěvem a také jsem začala komunikovat s bytostmi vyšších sfér duchovním jazykem. Ony a můj zpěv mi pomáhaly překonávat samotu v drsných horských podmínkách. Netušila jsem tehdy, že to je příprava pro moji vlastní budoucnost, kdy budu později pod jejich vedením pomáhat a radit lidem.

Ve 24 letech jsem se přestěhovala do Prahy. Ta se stala mým druhým milovaným domovem.

Po několika letech působení v Praze jsem byla vysvěcena duchovními bytostmi k práci s lidmi. Začala jsem pomáhat a nalézat pro ně lásku a útěchu, kterou tolik potřebovali. Proto jsem od roku 2005 začala profesionálně vykonávat svou práci ezoterapeuta. Dnes tuto práci považuji za své poslání.

Také jsem do své činnosti zařadila TianDe, což v překladu znamená nebeská dokonalost. Jedná se o produkty podporující tělesné zdraví, které jsou vyráběny podle originálních, tisíce let starých receptur Tibetu, Číny a Altaje.

TianDe Abigrál dokáže pomoci s řadou zdravotních potíží od bolestí zad, kloubů, migrén, kožních problémů, přes gynekologické záležitosti a psychickou pohodu až po krásnou pleť, vlasy nebo štíhlou linii.

Součástí mé tvořivé práce je i malování obrazů a svíček, v nich zakódované symboly pomáhají zesilovat či udržovat potřebnou energii.

Obrazy velkého formátu můžete vidět na výstavě v Galerii u Zlatého kohouta.

Dříve jsem působila v TV Prima při výkladu snů a také přispívám do časopisu Spirit a Blesk pro ženy.


PRAXE 

 • Od 7 let komunikace se Světelnými bytostmi. Archaický zpěv a psaní hieroglyfů
 • 1991 –  astrální cestování, duchovní vzdělávání pod vedením Světelných bytostí
 • 2005 –  profesionální poradenství v ezoterice,
 • individuální spirituální péče pro klienta
 • pořady na TV Prima, TV Metropol, TV Barrandov
 • film TV Barrandov o mé práci intuitivního písma
 • kde o mně psali: Květy, Spirit, Blesk pro ženy
 • dřívější působení na ezoterických festivalech:
  Praha, Brno, Litomyšl, Plzeň, Ml. Boleslav, Písek, Pardubice, Olomouc atd.
 • přednášky –  výklad snů, astrální cestování, spirituální péče
 • kurzy –  intuitivní písmo, malování mandal, práce s kyvadlem, malování pravou hemisférou

Vedení meditace  – na objednávku pro jednotlivce i pro skupiny  (na jakékoliv téma)TV. prima-výklad snů

Rozhovor v TV Metropoli. Eva Juricová s ezoterapeutkou Zdenou Švancarovou

Informační sdělení o workshopu – recenze

Datum 13.12.2012,Vložil Luboš Březík

I já bych chtěl Zdeničce poděkovat za tyhle dva krásně prožité dny v mém životě!! Zdeňka je úžasná bytost a podařilo se ji sloučit vhodně zvolené místo a především jakou formou celý kurz vedla. Kurz byl na profesionální úrovni a podle mne mnoho učitelů by se mělo od ní co učit. Zprvu jsem měl trošku obavu, pač jediný mužský mezi tolika ženami…:-) Ale nakonec jsme to všichni zvládli a těchto dvou dnů nelituji. Sice jsem pochopil v životě i něco jiného krom intuitivního písma, ale to k tomu prostě patří… Všechno je v životě dobré a stačí jen žít !! Všem dobrým lidem koho intuitivní písmo zajímá vřele doporučuji.
JEŠTĚ JEDNOU ZDENIČCE A VŠEM MOC DĚKUJI !!

Datum 05.12.2012,Vložil Libuše Kosková

Touto cestou moc děkuji paní Zdeničce za vytvoření příjemné a pohodové atmosféry na kurzu intuitivního písma. Víkend prožitý v pěkném prostředí historického centra Prahy hodnotím jako velmi přínosný, obohacující a inspirativní pro svůj další duchovní růst.

Datum 22.11.2012,Vložil Michaela Slavíčková

Chtěla bych Zdeničce Š. poděkovat za úžasné dva dny, které předčily mé očekávání!
Vhodně zvolené místo konání kurzu, pro některé z nás i místem na přespání. Výhled na Čertovku a Karlův most, atmosféra večerní Prahy neměla chybu.
Prováděná cvičení mi přišla užitečná a nezbytná. Nejen, že jsem se naučila „napojovat“ a psát intuitivní písmo, ale také zklidnit svou mysl a poznat víc sebe sama.
Dokonce jsem našla několik přátel, takže z mého hlediska hodnotím kurz za více než vydařený 
PS: stále nemohu uvěřit tomu, co člověk dokáže. Překvapila jsem se 
DĚKUJI !!

Datum 11.04.2017,Vložil Zuzka

Byl to jeden z nezapomenutelných zážitků, během něhož mi doslova spadl kámen ze srdce. Mám radost z té jedinečné skupinky, která se tu sešla a která mě nabije vždy, když si na ni vzpomenu. Moc děkuji hlavní šamance Zdeničce, která nás posunula o sloní krok. Jsem moc vděčná za tento víkend naplněný neobyčejnou a přemilou atmosférou, během nějž jsem měla možnost jít hlouběji do sebe. Zkrátka, mnohokrát děkuji:)Vložil Simona

Pěkný den.Děkuji za inspirativní kurz a tvůj upřímný zájem nás naučit techniku jak si pomoci a vyvíjet své vnímání jemno hmotného světa.Poznala jsem milé a zajímavé lidi a celý víkend byl pro mě hlubokým zážitkem.Ještě jednou dekuji.

Datum 09.02.2016,Vložil Lucie

Nektere „dvere“ lze otevrit jen s neci pomoci a laskavym a citlivym vedenim. A za to Ti, Zdeno, uprimne dekuji. Verim, ze jsem pritom objevila (a budu objevovat) dalsi casti ze skladanky o sobe same a dotkla se pritom casu davno minulych. L.

Datum 19.08.2015,Vložil Terezka H.

Milá Zdeni, moc Ti děkuji za prožití dvou úžasných dnů, které mě nesmírně mile překvapily. Bylo to lepší, než jsem čekala a tolik mi to dalo. Nejen ty, ale i děvčata byla skvělá, jsem nadšená a budu na to ráda vzpomínat a třeba se ještě sejdeme na dalším kurzu. Hodně mi to dalo a cítila jsem se tam moc dobře, což bylo dáno i skvěle vybraným prostředím hezky a útulně zařízené kanceláře v klidné části Prahy, která je jak stvořená k rozjímání a přijímání klidu. Na písmu zatím pracuji každý den a myslím, že se daří. Děkuji Tobě i andělům za ten dar, který mohu využívat a věřím, že se v něm ještě dále zdokonalím. Pusu a objetí posílá Terezka

Datum 01.03.2015, Vložil Jana Zítová

Děkuji za nádherné prožití 2 dnů na překrásném místě v Angels Studio na Praze 2!!:)) Především velké poděkování Zdeničce za jemný přístup a laskavé vedení!! :))Uvolnili jsme se pomocí meditací, malováním,… takže potom nám to i PSALO!!!:)) Také děkuji všem ostatním kurzistům, a teď již mým novým přátelům, za vytvoření kouzelné atmosféry… Vřele doporučuji!!! :)) Teď už zbývá JENOM praktikovat!!! :))

Datum 01.03.2015,Vložil Hanka

Také moc děkuji za nádherně prožité dva dny se skvělou lektorkou Zdenkou, jsi úžasná zářící bytost.. Jsi mi velkou ispirací :-).. Vesmír se postaral o skvělou partičku lidiček a nezapomenutelné zážitky. Díky všem a doporučuji :-)..

Datum 19.03.2014,Vložil Irena Vacková

Milá Zdeničko,také já děkuji za kurz Intuitivního písma,kde se dala dohromady prima parta,která vytvořila velmi příznivou atmosféru k napojení.Hlavní díky patří tobě.Zatím každý večer praktikuji a zdá se,že se daří!Báječně mě channeling uklidňuje,což je to hlavní,co jsem v tomto období postrádala.
Také moc děkuji za krásné obrázky,ten s čakrami obdivují všichni,kdo k nám zavítají.

Datum 19.03.2014,Vložil Zuzka Hošková

Milá Zdeničko,
moc Ti děkuji za nádherný kurz Intuitivního písma. Byl to jeden z nejhezčích víkendů v mém životě.
Celý kurz se nesl v duchu harmonie a pozitivní energie. Vybrala jsi nádherné místo, dokázala spojit tak skvělou partu lidí a vymyslela jsi pro nás moc zábavný program.
Vážně nemám slov…jsem nadšená!
Jsi úžasná, éterická osoba, které si moc vážím.
Přeji Ti, ať se Ti jen daří…jsi nejlepší, v tom co děláš!Odkud pocházím :
Turzovka – slovenské Lurdy.

Turzovka poutní místo – zjevení Panny Márie

Nedaleko hranic s Českou republikou se nachází mému srdci nejmilejší a nejmalebnější vesnička, Korňa (Turzovka). Prožívala jsem zde bezmála idylické dětství. K vísce však nechovám vřelý cit jen proto, že ji spojuji se sladkým obdobím bezstarostného života, ale také z důvodu její naprosté jedinečnosti nadčasového i duchovního charakteru. Již více než padesát let je tento bod na mapě malého Slovenska uctíván jako poutní místo celosvětového významu, a to nejen stoupenci křesťanské víry. Nachází se se zde i Pramen Panny Marie lurdské na Turzovce.


Píše se rok 1958 a přesně sto let od zjevení Panny Marie   ..číst dále…