Pár slov o mně

Smyslem mého poslání je, abyste rozvinuli své vlastní schopnosti intuice, naučili se je používat a abyste své intuici mohli důvěřovat. 

Při práci s klientem, využívám svého daru proniknout do podstaty vašeho bytí minulého, současného, ale hlavně budoucího. 

Používám různé techniky jako Intuitivní písmo, Taroty, Archaický zpěv, jasnovidění, spirituální péči pro ezoterické povznesení klientů. 

Jedním z mých koníčků je malování obrazů a výroba mistrovských svíček. V energetických obrazech i svíčkách jsou zakódované symboly, které zesilují energii určenou pro toho, kdo si tento obraz nebo svíčku pořídí. 

Kdo jsem ?

Pocházím z Turzovky, místa zjevení Panny Marie a ze země prýštícího pramene její svatosti Panny Marie Lurdské.

Je to poutní místo a lidé k ní stále jezdí pro její léčivou vodu. Žila jsem tam se svou babičkou a dědečkem. Oba mě vychovávali k úctě ke starším a k velké úctě k Nebeskému Otci a Nebeské Matce. Vedli mě k pravdě a ctností. V sedmi letech jsem začala zpívat archaickým zpěvem a také jsem začala komunikovat s bytostmi vyšších sfér duchovním jazykem. Ony a můj zpěv mi pomáhaly překonávat samotu v drsných horských podmínkách. Netušila jsem tehdy, že to je příprava pro moji vlastní budoucnost, kdy budu později pod jejich vedením pomáhat a radit lidem.

Ve 24 letech jsem se přestěhovala do Prahy. Ta se stala mým druhým milovaným domovem. Po několika letech působení v Praze jsem byla vysvěcena duchovními bytostmi k práci s lidmi. Začala jsem pomáhat a nalézat pro ně lásku a útěchu, kterou tolik potřebovali. Proto jsem od roku 2005 začala profesionálně vykonávat svou práci ezoterapeuta. Dnes tuto práci považuji za své poslání.

 

 

Odkuď jsem ?

Turzovka poutní místo – zjevení Panny Márie – slovenské Lurdy.

Nedaleko hranic s Českou republikou se nachází mému srdci nejmilejší a nejmalebnější vesnička, Korňa (Turzovka). Prožívala jsem zde své dětství. K vísce však nechovám vřelý cit jen proto, že ji spojuji s obdobím bezstarostného života, ale také z důvodu její naprosté jedinečnosti nadčasového i duchovního charakteru. Již více než padesát let je tento bod na mapě malého Slovenska uctíván jako poutní místo celosvětového významu, a to nejen stoupenci křesťanské víry. Nachází se se zde i Pramen Panny Marie lurdské na Turzovce. Píše se rok 1958 a přesně sto let od zjevení Panny Marie   ..číst dále…

Kde o mě píšou ?

Nejnovější nyní vydání ZÁHADY ŽIVOTA 2/Únor 2022, článek: Klady a zápory astrálního putování, strana 52 – 58

 

 

pořady na TV Prima, TV Metropol, TV Barrandov

 

recenze

Reference klientů

001 Reference: Milá Zdeničko, velmi zdravím a alespoň na dálku objímám a děkuji za vaši včerejší zprávu a rozbor věcí, na které jsem se ptala. Máte obrovský dar a ve Vašem případě zcela jistě vím, že dokážete pomoci. Slova díků nestačí. Našla jsem se ve všem a našla jsem tam i spoustu toho, co bylo “ mezi řádky“
Jak kdyby jste četla v knize našich vztahů…pokračovat..

Shopping Basket