Co je ezoterapeut?

Ezoterapeut je profesionál, který se specializuje na řešení celkové duševní pohody a životu bez stresu jednotlivce. Moje práce se zaměřuje na poskytování duševní pomoci a terapie, která umožňuje klientovi dosáhnout skutečného souladu sám se sebou, i v obtížných situacích, ve kterých se nachází zacyklen a neví jak dosáhnout svých cílů. Hlavním cílem této práce je rozvinout klientovy vlastní schopnosti intuice a rozhodování, tak aby se naučil tyto dva aspekty sladit a s jistotou je aplikovat každý den ve svém životě.

 Při práci s klientem využívám svůj duchovní dar, který mi umožňuje proniknout do podstaty klientova minulého, současného i budoucího bytí. Během ezoterapie – spirituální péči používam  Archaický zpěv, Šamanský buben, Jasnozření, Spirituální pomoc a další. Cílem těchto technik je pomoci klientovi objevit a porozumět hlubšímu významu jeho životních zkušeností a pomoc ho posunout směrem k osobnímu růstu a transformaci.

Kdo jsem ?

Jsem žena s jasným posláním pomáhat lidem nalézt svou cestu ke štěstí a naplnění. Mým hlavním cílem je ukázat jim, že všechny odpovědi, které hledají, mají již v sobě. Často se stává, že se lidé ztratí ve svých problémech. V těch chvílích jsem tu pro ně, abych svým vedením a podporou pomohla odhalit světlo, které je v jejich duši.

Každý den se věnuji práci s lidmi a hledání řešení jejich problémů. Moje metody jsou založeny na janovidění a jasnoslyšení, která mi umožňuje prohloubit se do hlubin jejich duší a číst energii, která je obklopuje. Společně s klienty hledáme příčiny jejich problémů a najdeme způsob, jak je vyřešit. 

Mým největším štěstím je vidět, jak se lidé, se kterými pracuji, mění a rozvíjejí se. Pomáhat jim objevit jejich vlastní sílu a krásu je pro mě velkou poctou a radostí. Často si vzpomenu na svoje dětství v Turzovce a na všechny ty bytosti, které mi pomáhaly překonávat obtíže.

Příběh mého života je plný lásky, víry a naděje. Věřím, že každý z nás má neuvěřitelný potenciál, kterým může ovlivnit svůj život i svět kolem sebe. A já jsem tu, abych pomáhala objevovat a rozvíjet tento potenciál. Mým snem je žít v harmonii s přírodou a se světem kolem sebe a šířit lásku a světlo tam, kde je to nejvíce potřeba.

Mým jménem je Zdena a jsem ezoterapeutkou s velkým srdcem pro lidi.

Odkuď jsem ? Pocházím z Turzovky, místa zjevení Panny Marie a ze země prýštícího pramene její svatosti Panny Marie Lurdské.

Turzovka poutní místo – slovenské Lurdy.

Nedaleko hranic s Českou republikou se nachází mému srdci nejmilejší a nejmalebnější vesnička, Korňa (Turzovka). Prožívala jsem zde své dětství. K vísce však nechovám vřelý cit jen proto, že ji spojuji s obdobím bezstarostného života, ale také z důvodu její naprosté jedinečnosti nadčasového i duchovního charakteru. Již více než padesát let je tento bod na mapě malého Slovenska uctíván jako poutní místo celosvětového významu, a to nejen stoupenci křesťanské víry. Nachází se se zde i Pramen Panny Marie lurdské na Turzovce. Píše se rok 1958 a přesně sto let od zjevení Panny Marie   ..číst dále…

Kde o mě píšou ?

Nejnovější nyní vydání ZÁHADY ŽIVOTA 2/Únor 2022, článek: Klady a zápory astrálního putování, strana 52 – 58

 

 

pořady na TV Prima, TV Metropol, TV Barrandov

 

recenze

Reference klientů

001 Reference: Milá Zdeničko, velmi zdravím a alespoň na dálku objímám a děkuji za vaši včerejší zprávu a rozbor věcí, na které jsem se ptala. Máte obrovský dar a ve Vašem případě zcela jistě vím, že dokážete pomoci. Slova díků nestačí. Našla jsem se ve všem a našla jsem tam i spoustu toho, co bylo “ mezi řádky“
Jak kdyby jste četla v knize našich vztahů…pokračovat..

Shopping Basket