Reference

Reference klientů

001 Reference: Milá Zdeničko, velmi zdravím a alespoň na dálku objímám a děkuji za vaši včerejší zprávu a rozbor věcí, na které jsem se ptala. Máte obrovský dar a ve Vašem případě zcela jistě vím, že dokážete pomoci. Slova díků nestačí. Našla jsem se ve všem a našla jsem tam i spoustu toho, co bylo “ mezi řádky“
Jak kdyby jste četla v knize našich vztahů. Mějte se krásně, Bůh Vás má velmi rád. Ne všem je umožněno toto. Opatrujte se a přeji krásný den. S úctou Eva S. …. Radka.S

002 Reference: Milá Zdeni,
týden uběhl jako nic a já si po Vaší přednášce v Písku rovnám myšlenky v hlavě. Vaše přednáška byla zase velice pěkná, zajímavá, ale hlavně velice přínosná. A myslím, že to stejně jako já vnímali a vnímají i všichni přítomní. Moje noc z neděle na pondělí byla velice neklidná, zřejmě důsledek důsledného čištění čaker. Nyní pociťuji úlevu, protože se něco odblokovalo, otevřelo, vyčistilo. Sebe a své okolí vnímám barevněji, jasněji.Ještě jednou Vám z celého srdce upřímně děkuji za krásný den, za čas, který jste
nám věnovala, za směr, který jste nám ukázala a těším se na další setkání.
Janka

003 Reference: Dobrý večer paní Švancarová, moc děkuji za výklad,mám pocit,že je to přesně vystiženo,jako byste mi potvrdila co tak nějak stále tuším. Přeji krásný nejen dnešní večer,Eva P.  

004 Reference: Já jsem Ti neskutečně vděčná za krásné protnutí našich „cest“!! Dodnes cítím doteky Tvých dlaní a slyším Tvá slova,cítím klid a lásku,kterou jsi mi věnovala v objetí. To se přece nedá zapomínat!! MOC NA TEBE VZPOMÍNÁM,PŘEJI TI KRÁSNÉ DNY PLNÉ LÁSKY A POHODY A KONEČNĚ TO ŠTĚSTÍČKO,KTERÉ SI TAK ZASLOUŽÍ KAŽDÝ,KDO JAKO TY ROZDÁVÁ LIDEM NĚCO.CO JE MEZI NEBEM A ZEMÍ…………….S LÁSKOU A VDĚKEM … …Iva

005 Reference: Dobrý večer, minulý týden byl, hlavně díky vašemu výkladu, pro mne velmi inspirativní. Je prostě neuvěřitelné, jak jste v pár větách vystihla vše, o čem přemýšlím, co cítím. Mějte se moc pěkně a ještě jednou děkuji za Váš výklad, moc mi pomohl.  Milena  

006 Reference: Dobrý večer paní Zdeno, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za výklad na astru v Litomyšli. Byla jsem u Vás v sobotu jako první,jen pro připomenutí. Moc jsem obohacená na dušičce s naším setkáním, jste milej človíček měla jsem potřebu Vám zaslat ještě jednou můj dík. Přeji příjemný večer. Jana z Litomyšle

007 Reference: Dobrý den paní Zdeno, potřebuji Vám napsat, protože od pondělí, co jsme se viděly u Alenky se mi dějí samé zajímavé věci. Řekla jste mi věci, které jsem věděla a už několikrát i slyšela, ale teprve teď od Vás jsem je začala vnímat jinak. Často si pročítám Vaše písmo a vždycky v tom najdu něco nového děkuji…
Irena Z., Brno

008 Reference: Vážená paní Zdenko, moc Vám děkuji za nevšední ochotu věnovanou mým Osudovým otazníčkům i za příjemně strávený čas ve Vaší milé společnosti. Není vyloučeno, že se na Vás zase někdy v (blízké) buducnosti obrátím. Bůh Vám žehnej Zdravím víc než srdečně. Milan V.

009 Reference: Vážená a milá paní Svancárová,velmi často,vlastně téměř stále na vás myslím,jak úžasný,milý a vřelý jste člověk. Hodiny u vás strávené byly tak krásné,že si je stále dokola přehrávám a u toho si čtu odpovědi na mé otázky,které jste mi napsala.Jsou tak přesné.. Při každém čtení najdu něco
nového,další vysvětlení a poselství od andílků.Co vím je,že má návštěva u vás rozhodně nebyla poslední a pokud dovolíte,v brzké době vás zase ráda navštívím a poprosím o pár rad a návodů,jak žít šťastný život se šťastnými lidmi kolem sebe.Tluče mi radostně srdíčko,když na vás myslím a za to vám velmi,velmi děkuji.Vaše Pavla


010 –Reference Božena | 19. března 2009 v 20:07 |  Musím ŕíci, že mi síla intuitivního písma vyrazila dech. Dovolte mi, prosím, abych vám poskytla zpetnou vazbu. Zvažovala jsem otázku, která byla pro mne nejduležitelší a zvítezil vztah k Egyptu, nechtela jsem váš dar zneužívat a klást další dve pro mne duležité otázky. A víte, co se stalo? Síla, na kterou jste napojená, mi odpovedela na vše. Kam jsem se ve svém vývoji kdysi dostala a kam se chci vrátit a proč mám pocit, že v každém muži hledám jednoho konkrétního určitého muže z dávné minulosti. Dekuji. S přáním krásných dní….Božena.


011 Reference: TEREZIA | E-mail | 19. června 2009 v 18:41 | MILA ZDENI.
MNNOHO KRATE VAM DĚKUJI ZA VAŠI POMOC A VYJADŘENI K MEMU PROBLEMU JE TO TAK JAK PÍŠETE .

012 Reference: Blanka B. | E-mail | 15. března 2009 v 3:58 | Děkuji Vám paní Zdeno za vysvětlení a ujasnění, protože jste vlastně jenom potvrdila-nějak tak jsem si to též vysvětlovala, moje myšlenky! A máte velkou pravdu, že mám stále v srdci velkou bolest, ale mám 2 dospělé-úžasné syny, kteří mi moc pomáhají-abych vše lépe zvládla…Jsem ve skutečnosti celoživotní optimistka, tak se snažím věřit-i když mi to tentokrát jde nějak pomaleji, že bude zase líp! Vždyť všechno má svůj začátek, ale i konec…jste sympatická žena-mějte se fajn a snad někdy naviděnou. S pozdravem Blanka B.

013 ReferenceŠárka| 19. března 2009 v 20:07 |Musím říci, že mi síla intuitivního písma vyrazila dech. Dovolte mi, prosím, abych vám poskytla zpětnou vazbu. Zvažovala jsem otázku, která byla pro mne nejdůležitější a zvítězil vztah k Egyptu, nechtěla jsem váš dar zneužívat a klást další dvě pro mne důležité otázky. A víte, co se stalo? Síla, na kterou jste napojená, mi odpověděla na vše. Kam jsem se ve svém vývoji kdysi dostala a kam se chci vrátit a proč mám pocit, že v každém muži hledám jednoho konkrétního určitého muže z dávné minulosti. Děkuji. S přáním krásných dní…. Šárka B.

Reference Intuitivní písmo – workshop

Datum 13.12.2012,Vložil Luboš Březík

I já bych chtěl Zdeničce poděkovat za tyhle dva krásně prožité dny v mém životě!! Zdeňka je úžasná bytost a podařilo se ji sloučit vhodně zvolené místo a především jakou formou celý kurz vedla. Kurz byl na profesionální úrovni a podle mne mnoho učitelů by se mělo od ní co učit. Zprvu jsem měl trošku obavu, pač jediný mužský mezi tolika ženami…:-) Ale nakonec jsme to všichni zvládli a těchto dvou dnů nelituji. Sice jsem pochopil v životě i něco jiného krom intuitivního písma, ale to k tomu prostě patří… Všechno je v životě dobré a stačí jen žít !! Všem dobrým lidem koho intuitivní písmo zajímá vřele doporučuji.
JEŠTĚ JEDNOU ZDENIČCE A VŠEM MOC DĚKUJI !!

Datum 05.12.2012,Vložil Libuše Kosková

Touto cestou moc děkuji paní Zdeničce za vytvoření příjemné a pohodové atmosféry na kurzu intuitivního písma. Víkend prožitý v pěkném prostředí historického centra Prahy hodnotím jako velmi přínosný, obohacující a inspirativní pro svůj další duchovní růst.

Datum 22.11.2012,Vložil Michaela Slavíčková

Chtěla bych Zdeničce Š. poděkovat za úžasné dva dny, které předčily mé očekávání!
Vhodně zvolené místo konání kurzu, pro některé z nás i místem na přespání. Výhled na Čertovku a Karlův most, atmosféra večerní Prahy neměla chybu.
Prováděná cvičení mi přišla užitečná a nezbytná. Nejen, že jsem se naučila „napojovat“ a psát intuitivní písmo, ale také zklidnit svou mysl a poznat víc sebe sama.
Dokonce jsem našla několik přátel, takže z mého hlediska hodnotím kurz za více než vydařený 
PS: stále nemohu uvěřit tomu, co člověk dokáže. Překvapila jsem se 
DĚKUJI !!

Datum 11.04.2017,Vložil Zuzka

Byl to jeden z nezapomenutelných zážitků, během něhož mi doslova spadl kámen ze srdce. Mám radost z té jedinečné skupinky, která se tu sešla a která mě nabije vždy, když si na ni vzpomenu. Moc děkuji hlavní šamance Zdeničce, která nás posunula o sloní krok. Jsem moc vděčná za tento víkend naplněný neobyčejnou a přemilou atmosférou, během nějž jsem měla možnost jít hlouběji do sebe. Zkrátka, mnohokrát děkuji:)

Vložil Simona

Pěkný den.Děkuji za inspirativní kurz a tvůj upřímný zájem nás naučit techniku jak si pomoci a vyvíjet své vnímání jemno hmotného světa.Poznala jsem milé a zajímavé lidi a celý víkend byl pro mě hlubokým zážitkem.Ještě jednou dekuji.

Datum 09.02.2016,Vložil Lucie

Nektere „dvere“ lze otevrit jen s neci pomoci a laskavym a citlivym vedenim. A za to Ti, Zdeno, uprimne dekuji. Verim, ze jsem pritom objevila (a budu objevovat) dalsi casti ze skladanky o sobe same a dotkla se pritom casu davno minulych. L.

Datum 19.08.2015,Vložil Terezka H.

Milá Zdeni, moc Ti děkuji za prožití dvou úžasných dnů, které mě nesmírně mile překvapily. Bylo to lepší, než jsem čekala a tolik mi to dalo. Nejen ty, ale i děvčata byla skvělá, jsem nadšená a budu na to ráda vzpomínat a třeba se ještě sejdeme na dalším kurzu. Hodně mi to dalo a cítila jsem se tam moc dobře, což bylo dáno i skvěle vybraným prostředím hezky a útulně zařízené kanceláře v klidné části Prahy, která je jak stvořená k rozjímání a přijímání klidu. Na písmu zatím pracuji každý den a myslím, že se daří. Děkuji Tobě i andělům za ten dar, který mohu využívat a věřím, že se v něm ještě dále zdokonalím. Pusu a objetí posílá Terezka

Datum 01.03.2015, Vložil Jana Zítová

Děkuji za nádherné prožití 2 dnů na překrásném místě v Angels Studio na Praze 2!!:)) Především velké poděkování Zdeničce za jemný přístup a laskavé vedení!! :))Uvolnili jsme se pomocí meditací, malováním,… takže potom nám to i PSALO!!!:)) Také děkuji všem ostatním kurzistům, a teď již mým novým přátelům, za vytvoření kouzelné atmosféry… Vřele doporučuji!!! :)) Teď už zbývá JENOM praktikovat!!! :))

Datum 01.03.2015,Vložil Hanka

Také moc děkuji za nádherně prožité dva dny se skvělou lektorkou Zdenkou, jsi úžasná zářící bytost.. Jsi mi velkou ispirací :-).. Vesmír se postaral o skvělou partičku lidiček a nezapomenutelné zážitky. Díky všem a doporučuji :-)..

Datum 19.03.2014,Vložil Irena Vacková

Milá Zdeničko,také já děkuji za kurz Intuitivního písma,kde se dala dohromady prima parta,která vytvořila velmi příznivou atmosféru k napojení.Hlavní díky patří tobě.Zatím každý večer praktikuji a zdá se,že se daří!Báječně mě channeling uklidňuje,což je to hlavní,co jsem v tomto období postrádala.
Také moc děkuji za krásné obrázky,ten s čakrami obdivují všichni,kdo k nám zavítají.

Datum 19.03.2014,Vložil Zuzka Hošková

Milá Zdeničko,
moc Ti děkuji za nádherný kurz Intuitivního písma. Byl to jeden z nejhezčích víkendů v mém životě.
Celý kurz se nesl v duchu harmonie a pozitivní energie. Vybrala jsi nádherné místo, dokázala spojit tak skvělou partu lidí a vymyslela jsi pro nás moc zábavný program.
Vážně nemám slov…jsem nadšená!
Jsi úžasná, éterická osoba, které si moc vážím.
Přeji Ti, ať se Ti jen daří…jsi nejlepší, v tom co děláš!

Dotazy a reference:

Dotaz : Božena | E-mail | 15. března 2009 v 11:08 | Reagovat,Dobrý den, velmi pekne bych vás chtela požádat o vysvetlení mého iracionálne nevysvetlitelného vztahu k Egyptu. Neustále cítím potřebu se vracet k jeho dávným chrámum, neco tam hledám, ale nenacházím. Chci to pochopit, možná si vzpomenout, nevím jestli je to jen vzpomínka, která mela zustat v podvedomí, nebo jsem si neco vsugerovala? Mám pocit, že to byl život, v kterém se mi dostalo určitého duchovního vedení. Ale mohu se mýlit. Snad mi váš čas, strávený u intiitivního písma pomuže najít klid. Dekuji velmi, velmi pekne.

Odpověď: Zdena Švancarová | E-mail | 19. března 2009 v 12:10 | Dobrý den p. Boženo, V Egyptě jste skutečně žila.Byla jste mladá, velmi krásná a byla jste vnitřně velmi čistá duše. Nosila jste bílé oblečení. Tady je vzkaz z Univerza:,,Hledáš dítě mé lásku, kterou jsi si tehdy moc přála, ale nepřišla. Byla jsi velmi smutná a tato vzpomínka se Ti pokaždé vrátí, když se cítíš osamocená. Hleď ženo, a podívej se dobře, muže kterého jsi si nevybrala je u tebe.,, Když se zamyslíte nad tím, měla jste tehdy vedle sebe muže kterého jste si sama nevybrala, tento život pro Vás je o tom abyste tento život vzala do svých rukou a životního partnera si vybrala dle svého srdce. Zdal-li jste to v tomto životě učinila nechám už na Vás. S pozdravem.


010 –Reference Božena | 19. března 2009 v 20:07 |  Musím ŕíci, že mi síla intuitivního písma vyrazila dech. Dovolte mi, prosím, abych vám poskytla zpetnou vazbu. Zvažovala jsem otázku, která byla pro mne nejduležitelší a zvítezil vztah k Egyptu, nechtela jsem váš dar zneužívat a klást další dve pro mne duležité otázky. A víte, co se stalo? Síla, na kterou jste napojená, mi odpovedela na vše. Kam jsem se ve svém vývoji kdysi dostala a kam se chci vrátit a proč mám pocit, že v každém muži hledám jednoho konkrétního určitého muže z dávné minulosti. Dekuji. S přáním krásných dní….Božena.

Dotaz : TEREZIA  | E-mail | 17. června 2009 v 14:11 | Reagovat

MILA P.ZDENKO RADA BYCH VAS POPROSILA O RADU A POMOC NEJSEM NA TOM FINAČNĚ DOST DOBŘE CHCI VAS POPROSIT JESTLY BY STE NENAHLEDLA POMOCI INTUINTIVNIHO PISMA PROČ MAM BOLEST NA HRUDI A KDE JE PRAVA PŘIČINA TOHO NEVIM JESTLY JSEM NĚCO NEPOCHOPILA NEBO NĚKOMU NEODPUSTILA,SOBĚ?NEBO SE TO TYKA PARTNERSKYCH VZTAHU.BUDU VAM MOC VDĚČNA ZA KAŽDOU RADU A POMOC PŘEJI HEZKY SLUNEČNI DEN.T.

Odpověď Zdena Švancárová Zdena  | E-mail | Web | 19. června 2009 v 14:52 | Pani Terezia,
Vaše dotazy jsou na místě, přesně tušíte, co Vás bolí a proč to bolí, je to minulost. Bylo Vám ublíženo a vy jste se lekla lásky a dodnes se bojíte otevřít vztahu a naplno prožívat. Když Vám někdo nabízí lásku, jste milá, vstřícná, ochotná a laskavá, ale ta láska nejde do vašeho vnitra, okamžitě to uzavřete jako nějaký nerv. A proto se toto může dostat až do fyzického těla a prožívat naplno fyzicky tuto bolest. Na Vašem místě bych skutečně odpustila všem a sobě hlavně, a začala sama sebe podporovat. Je na čase aby jste se sice spoléhala na sebe a také si to uvědomila a přijala to s láskou a s tím i žila. Není to lehké viďte, ale jste velmi citlivá a šikovná a strach Vám nedovolí abyste se dokázala  takové maličkosti.  Jste před cílem a ono Vás to nechce pustit dál. Toto může u Vás trvat i dobrých 3 roky aby jste se z toho dostala. Je důležité změnit postoj k životu, i když ho žijete navenek správně ale z vašeho vnitra je to trápení, nežijete tak jak byste chtěla, tak se nebojte a změňte to, co už jste dávno chtěla. A co se týká fyzického těla, začněte si hlídat svůj dech a během dne se naučte dýchat pěkně zhluboka.
Pohled do Vašeho těla na dálku /toto není intuitivní písmo ale napojení  na celkový Váš vztah, nejdu do detailu/
Paní Terezko,
Jste velmi vyčerpaná a chybí Vám mnoho energie a nestačí se Vaše tělo zotavit. Hodně jste v životě na sobě zanedbala a tak rychlou regenerací  Vám nikdo neudělá. Ale to nevadí, můžete to sama časem napravit. Vy máte skutečně fyzické problémy těla, a proto by nebylo na škodu zajít i k lékaři. Je tam toho více co by se mělo dát do pořádku ve Vašem těle, ale abych Vás nelekala, není tam nic co se týká nějakých těžkých onemocnění , to ne Terezko, ale že by jste své tělo měla skutečně srovnávat a dávat dohromady, já Vám přeji krásného zdravíčka a hodně štěstí v životě. Abyste měla tolik energie aby to k vám přitáhlo i penízky.
S pozdravem Zdena Švancarová


011 Reference: TEREZIA | E-mail | 19. června 2009 v 18:41 | MILA ZDENI.
MNNOHO KRATE VAM DĚKUJI ZA VAŠI POMOC A VYJADŘENI K MEMU PROBLEMU JE TO TAK JAK PÍŠETE .

Dotaz: Dobrý den paní Zdeno, jmenuji se Blanka-53let(vodnářka), jsou to již 3roky co od nás odešel manžel a 2roky-co mi nečekaně umřela mamka…Chtěla bych se zeptat a poradit, proč se mi o nich hodně často zdají živé sny a co s tím mám dělat!? Též mě poslední dobou dost zajímá astrologie,numerologie,věštba,ezoterika apod.-mám nakoupeny knihy, karty,magické produkty a ráda se tím odreagovávám…ráda poslouchám paní Košanovou,paní Martinu z pořadu „volejte věštce“ a chtěla jsem se zeptat, protože mám také i docela dobrou intuici, jestli bych se něčemu takovému mohla věnovat profesionálně? Děkuji za odpověď a přeji hodně štěstí-úspěchů. S pozdravem BB – krásný, sluníčkový den 

Vykladvestby | E-mail | Web | 14. března 2009 v 13:30 |Odpověď: Paní Blanko, sice Vaše dotazy jsou spíš k osobní konzultaci, ale pokusím se Vám to nastínit, odpověď na Vaše dotazy z Tarotových karet.

Živé sny se vám zdají proto, že jste se nevyrovnala s minulostí a očekává se od Vás změna, a to přístupu sama k sobě. Zatím karty ukazují, že jste se zatím ještě nerozhodla, ale vidím, že už začínáte o svém životě uvažovat a ledacos v sobě měníte, stačí jen udělat první krok a odvážit se dělat věci, kterých jste se předtím bála. Dále karty ukazují, že hodně dáte na lidi, kteří mají větší slovo, a přitom sama víte, že svou vlastní intuicí vnímáte moc dobře, jen se rozhodnout začít něco dělat. Sny Vám ukazují, že jste senzitivní. Ptáte se, co máte dělat – je to ještě skryté, vše se vám ukáže v budoucnosti, je to Vaše vnitřní bolest z minulosti, kterou pak budete transformovat na krásné a radostné srdce, což vede k ozdravení a opět je práce na sobě, která vás čeká. Dále po překonání této Vaší úlohy byste se mohla věnovat profesionálně kartám poté, co odstraníte tuto bolest, kterou máte někde uvnitř hluboko v srdci, a pak tam máte příjemnou změnu a zisk. Budu se těšit někdy i na osobní schůzku. Zatím s pozdravem Zdena Švancarová

012 Reference: Blanka B. | E-mail | 15. března 2009 v 3:58 | Děkuji Vám paní Zdeno za vysvětlení a ujasnění, protože jste vlastně jenom potvrdila-nějak tak jsem si to též vysvětlovala, moje myšlenky! A máte velkou pravdu, že mám stále v srdci velkou bolest, ale mám 2 dospělé-úžasné syny, kteří mi moc pomáhají-abych vše lépe zvládla…Jsem ve skutečnosti celoživotní optimistka, tak se snažím věřit-i když mi to tentokrát jde nějak pomaleji, že bude zase líp! Vždyť všechno má svůj začátek, ale i konec…jste sympatická žena-mějte se fajn a snad někdy naviděnou. S pozdravem Blanka B.


Dotaz: Šárka | E-mail | 15. března 2009 v 11:08 |Dobrý den, velmi pekne bych vás chtela požádat o vysvetlení mého iracionálne nevysvetlitelného vztahu k Egyptu. Neustále cítím potřebu se vracet k jeho dávným chrámum, neco tam hledám, ale nenacházím. Chci to pochopit, možná si vzpomenout, nevím jestli je to jen vzpomínka, která mela zustat v podvedomí, nebo jsem si neco vsugerovala? Mám pocit, že to byl život, v kterém se mi dostalo určitého duchovního vedení. Ale mohu se mýlit. Snad mi váš čas, strávený u intiitivního písma pomuže najít klid. Dekuji velmi, velmi pekne.

Odpověď: Vykladvestby | E-mail | 19. března 2009 v 12:10 | Dobrý den p. Šárko, v Egyptě jste skutečně žila.Byla jste mladá, velmi krásná a byla jste vnitřně velmi čistá duše. Nosila jste bílé oblečení. Tady je vzkaz z Univerza:,,Hledáš dítě mé lásku, kterou jsi si tehdy moc přála, ale nepřišla. Byla jsi velmi smutná a tato vzpomínka se Ti pokaždé vrátí, když se cítíš osamocená. Hleď ženo, a podívej se dobře, muže kterého jsi si nevybrala je u tebe.,, Když se zamyslíte nad tím, měla jste tehdy vedle sebe muže kterého jste si sama nevybrala, tento život pro Vás je o tom abyste tento život vzala do svých rukou a životního partnera si vybrala dle svého srdce. Zda-li jste to v tomto životě učinila nechám už na Vás. S pozdravem. Zdena Švancarová

013 ReferenceŠárka| 19. března 2009 v 20:07 |

Musím říci, že mi síla intuitivního písma vyrazila dech. Dovolte mi, prosím, abych vám poskytla zpětnou vazbu. Zvažovala jsem otázku, která byla pro mne nejdůležitější a zvítězil vztah k Egyptu, nechtěla jsem váš dar zneužívat a klást další dvě pro mne důležité otázky. A víte, co se stalo? Síla, na kterou jste napojená, mi odpověděla na vše. Kam jsem se ve svém vývoji kdysi dostala a kam se chci vrátit a proč mám pocit, že v každém muži hledám jednoho konkrétního určitého muže z dávné minulosti. Děkuji. S přáním krásných dní…. Šárka B. | E-mail | 14. srpna 2009 v 12:06 |

Tags: No tags

Comments are closed.