K čemu takové barevné svíce jsou?

Pokud chcete získat lásku a máte pocit, že váš partner ochabuje, tak si zajistěte růžovou svíčku. Tuto svíčku podržte v ruce a zavřete oči. Vizualizujte si obrázek svého vysněného partnera nebo vašeho dosavadního partnera a vyšlete myšlenku k čemu bude táto svíčka sloužit. Tak třeba posílení lásky, když tuto svíčku budete zapalovat.

A rituál? Tak ten se činí když už svíčka hoří, pak můžete začít proslovem který je napsaný intuitivním písmem anebo doporučený od kvalitních zdrojů.

Nezapomínejte, že jakýkoliv rituál či vizualizace má být pozitivní. A dobře si rozmyslete, co si budete přát a jak si to budete přát, abyste nakonec nedostali to, co nechcete, proto si nechte jakékoliv přání zkonzultovat od kartářky nebo si také můžete nechat  napsat intuitivním písmem sdělení přímo na míru.

Tak hodně štěstíčka,  Zdena.

Červená svíce

Barva zdraví, tělesné síly, fyzické energie. Patří však sem i naše vášně a pudy. Tedy sex, odvaha, ochrana proti vlastní zlobě a vášni. Používáme ji  i při obraně proti cizím atakům zloby a vášně. Ale použijeme ji i tehdy, pokud chceme tlumit vlastní vášně. Ať už sexuální, či jen zlobu a nenávist.

Růžová svíce

Barva lásky, přátelství, příjemného uvolnění, odpočinku a něhy.
Růžové svíčky můžeme pálit při rituálech, které si kladou za cíl posílit naši lásku. Pokud máte pocit, že vaše nebo partnerova láska ochabuje, je vhodné růžovou svíci použít. Hodí se při magických rituálech svatebních, přivolávajících lásku a pohodu do vztahu.

Oranžová svíce

Barva velké energie a vlivu.
Oranžové svíčky zapalujte tehdy, když chcete přivolat nějaké konkrétní děje, nebo chcete získat nějaký majetek, nebo důležitý předmět. Oranžovou svíci použijte pokud třeba jdete ke zkoušce, abyste dostali lepší známku, nebo pokud potřebujete získat něco, na co právě nemáte třeba finanční prostředky. Můžete třeba rituálem s touto barvou žádat náklonnost nějaké osoby, pokud se má jednat jen o sympatie, tedy ne o lásku. Při oranžové svíci žádejte dostatek sil a energie na práci, kterou máte zvládat.

Žlutá svíce

Barva intelektu, sebedůvěry, věštby či proroctví, komunikace, výmluvnosti, cestování a pohybu.
Je to barva vzdušného vlivu. Žluté svíčky palte během rituálů, které mají zvýšit vaši schopnost vidět do budoucna. Jsou velmi vhodné při učení se nových věcí.  Podržíte žlutou svíci a budete se soustředit na věc, kterou se máte naučit a zvládnout. Poté ji zapálíte a po celou dobu učení ji necháte zapálenu. Se žlutou svící provozujte i rituály před cestami či cestováním.

Zelená svíce

Barva peněz, prosperity, zaměstnání, ale i plodnosti, léčení a růstu.
Zelenou svíčku zapalujte, při hledání zaměstnání, při potřebě jít na lepší pozici, lepší plat. Ale při zelené svíci provozujeme i rituály plodnosti, přejeme-li si dítě, rituály zdraví, uzdravení a správného růstu dětí.

Modrá svíce

Barva léčení, klidu a pohody, spánku, trpělivosti a štěstí.
Pokud máte potíže se spaním, “nabijte” malou modrou svíčku vizualizací toho, jak dobře celou noc spíte. Než ulehnete ke spánku, na chvíli ji zapalte a po chvíli plamen uhaste. Modré svíčky můžeme také “nabít” a pálit tehdy, pokud potřebujeme povzbudit své okultní schopnosti. Můžeme je též pálit, když se rozčilujeme a potřebujeme se zklidnit, nebo když nás zlobí partner či potomek.

Fialová svíce

Fialové svíce jsou symbolem moci a síly.

Používají se při léčení vážných onemocnění. Současně jsou nepostradatelné při závažných meditacích, nebo velmi důležitých spirituálních úkonech.

Fialové svíčky můžeme zapalovat za účelem posílení spirituálních aktivit a svých magických schopností. Bývají také součástí intenzivních léčebných rituálů, a to v kombinaci se svíčkami modrými.

Bílá svíce

Barva ochrany a očištění se.

Bílé svíčky zapalujeme při očistných a ochranných rituálech. Současně je bílá barvou, která může v krizi, pokud nemáte právě žádanou speciální svíci, nahradit barvu jakoukoliv.  Dobře a spolehlivě poslouží k veškerým pozitivním účelům.

Černá barva

Zapuzování negativního, pohlcování negativity.

Navzdory tomu, co jste o jejich používání kdy slyšeli, černé svíčky pálíme k pozitivním účelům. Jako je např. vyhánění škodlivých energií nebo vstřebávání nemocí a odnaučovaní se  zlozvyků. Můžeme je pálit pokud od sebe potřebujeme odklonit negativní vlivy nějakého člověka, nebo skupiny lidí. Nebo pokud máme problémy s negativními reakcemi okolí na svou osobu, tak ji pálíme jako ochranný štít, který špatné vlny kolem nás pohltí.

Hnědá barva

Hnědé svíce se prakticky nepoužívají, pokud tedy nejste veterinář. Ale vážně – používáme je při rituálech týkajících se zvířat, a to obvykle v kombinaci s jinými barvami, vhodnými pro naše cíle: hnědá spolu s červenou s cílem ochránit zvíře, hnědá spolu s modrou k jeho vyléčení apod.

Tags: No tags

Add a Comment

You must be logged in to post a comment