CD vedená meditace ,,CESTA K LÁSCE "

Vzájemné propojení ženské a mužské energie prostřednictvím spirituálního světla

cd

CD paní Švancarové

  je nadčasovým propojením Vaší Duše s jakoukoliv jinou Bytostí prostřednictvím spirituálního světa. Naše mezilidské vztahy řešíme verbální cestou, lásku si vysvětlujeme, naše spory řešíme hádkami. Naše kultura rozdělila náš svět na dvě části, na tu hmotnou a tu nějakou, kterou si připouštíme. Všechny naše potřeby, požadavky, touhy a řešení hledáme jen a jen v pozemské existenci. V onen svět doufáme. Ale nikdy jsme se neptali, jak připojit naši mezilidskou komunikaci k duchovnímu světu a naučit se řešit naše vlastní a mezilidské vztahy pomocí duchovního propojení spirituálním světem.

Cédéčko „Vzájemné spojení ženské a mužské energie prostřednictvím spirituálního světla“ je opravdu fascinujícím CD, otvírá cestu meditace a posouvá náš vztah nejen k našemu Nitru ale také i k naší partnerské či jakékoliv jiné Bytosti. Vede nás prostřednictvím Nebeského světa k porozumění a souznění.

Meditace nám přináší duchovní nástroje, jak aktivovat a očistit naše energetické body těla „čakry“, učí nás komunikovat s našim tělem a učí nás získat ve našem těle rovnováhu. Praktikování této meditace, podtrhuje autorka meditace paní Zdena Švancarová, nás vede k získání přístupu k našemu Vědomí a také uzdravení naší mysli do jednoty Božské. Aktivujete svou mužskou a ženskou lásku spirituálním světlem. Je na vás, jak poznat duchovní sílu ženské či mužské energie ve vašem těle a neváhejte propojit vaše energetické body s body bytosti vám blízké. Poznejte proud Lásky nekonečného a nepoznatelného světla, které je vám vlastní.

Dr. Martin Rozner

Krátká ukázka vedené meditace.