23.2.2019 – 22.6.2019 LITOMYŠL

Čas : 9:45 – 16.45 hod. a to 7x Soboty 

Cena: 7.000,- ( jeden tisíc korún na jeden den)

Místo: zatim neuveřejněno

První kurz byl otevřen v roce 2012 v Praze. Nyní po 6 letech vám nabízím kurz v Litomyšli. 
Tento kurz je rozdělený na sedm částí. Po několika měsících budete v očišťovacím a ozdravovacím procesu. Kurz je sestavený tak, aby vám dal ucelené informace a přehled všech možných dostupných a fungujících metod při práci s čakrami. 

CO VŠE SE MŮŽETE NAUČIT NA TOMTO KURZU:

 •  Harmonizovat nejen své čakry, ale zlepšit fungování všech vašich orgánů – Pomocí mnoha různých metod, které se v kurzu naučíte, si můžete vybrat právě tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Postupně si ji můžete osvojit a praktikovat ve svém životě kdykoli, když to uznáte za vhodné.
 • Vidět své čakry pomocí vnitřního zraku – Naučíte se, jakým způsobem se dá nahlédnout do energetického těla a na své čakry.
 • Změřit si své čakry – Naučíte se techniku, jejíž pomocí si dokážete sami změřit funkci čaker.
 • Obnovení vaší harmonie, vnitřní zklidnění – Naučíte se specifické meditační a relaxační techniky na konkrétní čakry.
 • Užitečné informace o všech čakrách – Dozvíte se mnoho užitečných rad, cenných informací a bohatých zážitků z mé vlastní praxe.
 •  Pokrok v mezilidských a partnerských vztazích – Prostřednictvím svého života se naučíte podívat se přesně na ty situace, které odráží a zrcadlí nefunkční, nebo naopak harmonizované čakry. Naučíte se dívat na svůj život jako na cenného rádce, učitele a pomocníka.
 • Zlepšení vnímání sama sebe – Podíváte se na svůj život z jiného úhlu pohledu.
 • Základní práci s kyvadlem – pomocí kterého se budete učit zjišťovat směr otáčení čaker, intenzitu a propustnost energie do čaker.
 • Pokrok v duchovním rozvoji – Zde mluvíme o něčem, co se slovy hodně těžko vyjadřuje. Tohle si každý musí prožít sám.

 

PRO KOHO JE KURZ URČENÝ?

Tento kurz je určený pro všechny, kdo si chce rozšířit své znalosti a dovednosti v oblasti čaker. Ať už jste člověk, který o čakrách nic neví, nebo se o ně jen zajímá, v tomto kurzu najdete dostatečné množství informací pro vás natolik užitečných, že si budete moci čakry sami harmonizovat a pracovat s nimi.  

JAK BUDE KURZ PROBÍHAT:

Setkání se bude konat v sobotu v 9:45h – 16:45h. Kolem poledne si dáme přestávku na oběd, nebo občerstvení není součástí ceny.

Kurz je rozdělený na 7 částí.

Termíny setkání:
1.   Únor (základní čakra kořenová) 23.2.2019 
2.   Březen (čakra vitality) 23. 3. 2019
3.   Duben (čakra emocí) 6.4. 2019
4.   Květen (čakra srdce) 11.5.2019 a ( čakra krční) 25.5.2019
5.   Červen (čakra třetí oko) 8.6. 2019 a (čakra korunní) 22.6.2019

Jednotlivá setkání zahájíme meditací, poté bude následovat teoretická část. V té se dozvíte informace o probírané čakře. Poté následuje praktická část, jejíž součástí jsou praktická cvičení zaměřená vždy na probíranou čakru.
Po absolvování celého kurzu dostanete jako výstupní hodnocení certifikát.

K ČEMU MI BUDE CERTIFIKÁT:

Získáte potvrzení o absolvování celého kurzu. A také budete zasvěceni do smyslu energií všech čaker pomocí lásky Boží Podstaty.

CO BUDU NA KURZU POTŘEBOVAT:ude možnost i zakoupení potřebné svíčky na místě)

 • Svíčky příslušných barev – vždy se včas dozvíte, jaká barva svíčky bude zapotřebí (bude možnost i zakoupení potřebné svíčky na místě).
 • Podtácek pod svíčku.
 • Sešit a psací potřeby (pastelky, propiska).
 • Kamínek posilující konkrétní čakru – s kameny se budeme učit meditovat, jaký kámen bude potřeba, se dozvíte na předchozí hodině.
 • Deku na přikrytí.Pohodlné oblečení, které nikde neškrtí a netlačí.
 • Ve vyšších čakrách kyvadlo, (je možnost i zapůjčení).

Co se mohu na jednotlivých hodinách naučit:

Čakra základní, čakra kořenová – Meditace, informace o základní čakře, práce s energií a vciťování se do čakry, jak se správně uzemnit, práce se strachem plus metody zbavení se strachu, stabilita a jistota v životě…

·         Čakra vitality – Meditace, informace o sexuální čakře, práce s energií a vciťování se do čakry, mužská a ženská energie uvnitř nás – vyváženost, sexualita, očekávání, co je to být žena či muž v této době…

·         Čakra emocí – Meditace, informace o třetí čakře, práce s energií a vciťování se do čakry, práce s kyvadlem, jak si nastavit zdravé hranice a umět říct NE, víra v sebe samého, ego oběti a vítěze…

·         Čakra srdeční – Meditace, informace o srdeční čakře, práce s energií a vciťování se do čakry, práce s kyvadlem, problematika partnerství, láska, kroky pro úspěšný vztah…

·         Čakra krční – Meditace, informace o krční čakře, práce s energií a vciťování se do čakry, práce s kyvadlem, naše touhy a jak si správně přát, komunikace s druhými lidmi, tvořivost…

·         Čakra třetího oka – Meditace, informace o třetím oku, práce s energií a vciťování se do čakry, práce s kyvadlem, sny – jak je číst a k čemu nám slouží, intuice, jak zlepšit vztah pomocí intuice, vhledu a vcítění se do aury druhého…

·         Čakra korunní – Meditace, informace o korunní čakře, práce s energií a vciťování se do čakry, práce s kyvadlem, nalezení smyslu života, nadhled nad svým životem a propojenost všeho bytí, zlepšování vztahu s Bohem, reinkarnace, otázka života a smrti…   

ZPŮSOB PLACENÍ KURZU:

a)  Plná výše ceny kurzu je 8 050 Kč v ceně je i pronájem místnosti.

b)  Platba předem jednorázově, cena: 7 000 Kč a při každém setkání možnost doplatit 150 kč za pronájem místnosti.

MÁM ZÁJEM PŘIHLÁSIT SE DO KURZU

Pokud vás zaujala nabídka kurzu: Nauč se léčit své čakry, přihlaste se již nyní a rezervujte si své místo, nejpozději však do 17. 2. 1019. Počet míst v kurzu je omezen.

Rezervace a dotazy na obsazenost primárně na e-mailu: SvancarovaZdena@seznam.cz, mob. : 603 485 083. Odešlete svůj e-mail, ve kterém jako předmět uvedete: Nauč se léčit své čakry. Do e-mailu napište: své jméno a příjmení a datum narození.

Místo v kurzu vám bude rezervované po zaplacení celé částky a to nejpozději do 17.2.20 …OBJEDNAT…

..

workshop,, PRÁCE S KYVADLEM” 14.11.2019 …

..

workshop,,ANDĚLSKÉ KRESLENÍ” Praha 5.10.2019..