001 Reference: Milá Zdeničko, velmi zdravím a alespoň na dálku objímám a děkuji za vaši včerejší zprávu a rozbor věcí, na které jsem se ptala. Máte obrovský dar a ve Vašem případě zcela jistě vím, že dokážete pomoci. Slova díků nestačí. Našla jsem se ve všem a našla jsem tam i spoustu toho, co bylo ” mezi řádky”…. Radka.S

002 Reference: Milá Zdeni, týden uběhl jako nic a já si po Vaší přednášce v Písku rovnám myšlenky v hlavě. Vaše přednáška byla zase velice pěkná, zajímavá, ale hlavně velice přínosná. A myslím, že to stejně jako já vnímali a vnímají i všichni přítomní. Moje noc z neděle na pondělí byla velice neklidná. …. Hanka.Z.

003 Reference: Dobrý večer paní Švancarová, moc děkuji za výklad,mám pocit,že je to přesně vystiženo,jako byste mi potvrdila co tak nějak stále tuším. Přeji krásný nejen dnešní večer,Eva P.  🙂

004 Reference: Já jsem Ti neskutečně vděčná za krásné protnutí našich “cest”!! Dodnes cítím doteky Tvých dlaní a slyším Tvá slova,cítím klid a lásku,kterou jsi mi věnovala v objetí. To se přece nedá zapomínat!! MOC NA TEBE VZPOMÍNÁM,PŘEJI TI KRÁSNÉ DNY PLNÉ LÁSKY A POHODY A KONEČNĚ TO ŠTĚSTÍČKO,KTERÉ SI TAK… …Iva

005 Reference: Dobrý večer, minulý týden byl, hlavně díky vašemu výkladu, pro mne velmi inspirativní. Je prostě neuvěřitelné, jak jste v pár větách vystihla vše, o čem přemýšlím, co cítím. Mějte se moc pěkně a ještě jednou děkuji za Váš výklad, moc mi pomohl.  Milena  

006 Reference: Dobrý večer paní Zdeno, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za výklad na astru v Litomyšli. Byla jsem u Vás v sobotu jako první,jen pro připomenutí. Moc jsem obohacená na dušičce s naším setkáním, jste milej človíček měla jsem potřebu Vám zaslat ještě jednou můj dík. Přeji příjemný večer. Jana z Litomyšle

007 Reference: Dobrý den paní Zdeno, potřebuji Vám napsat, protože od pondělí, co jsme se viděly u Alenky se mi dějí samé zajímavé věci. Řekla jste mi věci, které jsem věděla a už několikrát i slyšela, ale teprve teď od Vás jsem je začala vnímat jinak. Často si pročítám Vaše písmo a vždycky v tom najdu něco… Zuzana V.

008 Reference: Vážená paní Zdenko, moc Vám děkuji za nevšední ochotu věnovanou mým Osudovým otazníčkům i za příjemně strávený čas ve Vaší milé společnosti. Není vyloučeno, že se na Vás zase někdy v (blízké) buducnosti obrátím. Bůh Vám žehnej Zdravím víc než srdečně. Milan V.

009 Reference: Vážená a milá paní Svancárová,velmi často,vlastně téměř stále na vás myslím,jak úžasný,milý a vřelý jste člověk. Hodiny u vás strávené byly tak krásné,že si je stále dokola přehrávám a u toho si čtu odpovědi na mé otázky,které jste mi napsala.Jsou tak přesné.. Při každém čtení najdu něco…Děkuji Jana K.

Dotazy a reference:

Dotaz : Božena | E-mail | 15. března 2009 v 11:08 | Reagovat,Dobrý den, velmi pekne bych vás chtela požádat o vysvetlení mého iracionálne nevysvetlitelného vztahu k Egyptu. Neustále cítím potřebu se vracet k jeho dávným chrámum, neco tam hledám, ale nenacházím. Chci to pochopit, možná si vzpomenout, nevím jestli je to jen vzpomínka, která mela zustat v podvedomí, nebo jsem si neco vsugerovala? Mám pocit, že to byl život, v kterém se mi dostalo určitého duchovního vedení. Ale mohu se mýlit. Snad mi váš čas, strávený u intiitivního písma pomuže najít klid. Dekuji velmi, velmi pekne.

Odpověď: Zdena Švancarová | E-mail | 19. března 2009 v 12:10 | Dobrý den p. Boženo, V Egyptě jste skutečně žila.Byla jste mladá, velmi krásná a byla jste vnitřně velmi čistá duše. Nosila jste bílé oblečení. Tady je vzkaz z Univerza:,,Hledáš dítě mé lásku, kterou jsi si tehdy moc přála, ale nepřišla. Byla jsi velmi smutná a tato vzpomínka se Ti pokaždé vrátí, když se cítíš osamocená. Hleď ženo, a podívej se dobře, muže kterého jsi si nevybrala je u tebe.,, Když se zamyslíte nad tím, měla jste tehdy vedle sebe muže kterého jste si sama nevybrala, tento život pro Vás je o tom abyste tento život vzala do svých rukou a životního partnera si vybrala dle svého srdce. Zdal-li jste to v tomto životě učinila nechám už na Vás. S pozdravem.


010 –Reference : Božena | 19. března 2009 v 20:07 |  Musím ŕíci, že mi síla intuitivního písma vyrazila dech. Dovolte mi, prosím, abych vám poskytla zpetnou vazbu. Zvažovala jsem otázku, která byla pro mne nejduležitelší a zvítezil vztah k Egyptu, nechtela jsem váš dar zneužívat a klást další dve pro mne duležité otázky. A víte, co se stalo? Síla, na kterou jste napojená, mi odpovedela na vše. Kam jsem se ve svém vývoji kdysi dostala a kam se chci vrátit a proč mám pocit, že v každém muži hledám jednoho konkrétního určitého muže z dávné minulosti. Dekuji. S přáním krásných dní….Božena.

Dotaz : TEREZIA  | E-mail | 17. června 2009 v 14:11 | Reagovat

MILA P.ZDENKO RADA BYCH VAS POPROSILA O RADU A POMOC NEJSEM NA TOM FINAČNĚ DOST DOBŘE CHCI VAS POPROSIT JESTLY BY STE NENAHLEDLA POMOCI INTUINTIVNIHO PISMA PROČ MAM BOLEST NA HRUDI A KDE JE PRAVA PŘIČINA TOHO NEVIM JESTLY JSEM NĚCO NEPOCHOPILA NEBO NĚKOMU NEODPUSTILA,SOBĚ?NEBO SE TO TYKA PARTNERSKYCH VZTAHU.BUDU VAM MOC VDĚČNA ZA KAŽDOU RADU A POMOC PŘEJI HEZKY SLUNEČNI DEN.T.

Odpověď Zdena Švancárová Zdena  | E-mail | Web | 19. června 2009 v 14:52 | Pani Terezia,
Vaše dotazy jsou na místě, přesně tušíte, co Vás bolí a proč to bolí, je to minulost. Bylo Vám ublíženo a vy jste se lekla lásky a dodnes se bojíte otevřít vztahu a naplno prožívat. Když Vám někdo nabízí lásku, jste milá, vstřícná, ochotná a laskavá, ale ta láska nejde do vašeho vnitra, okamžitě to uzavřete jako nějaký nerv. A proto se toto může dostat až do fyzického těla a prožívat naplno fyzicky tuto bolest. Na Vašem místě bych skutečně odpustila všem a sobě hlavně, a začala sama sebe podporovat. Je na čase aby jste se sice spoléhala na sebe a také si to uvědomila a přijala to s láskou a s tím i žila. Není to lehké viďte, ale jste velmi citlivá a šikovná a strach Vám nedovolí abyste se dokázala  takové maličkosti.  Jste před cílem a ono Vás to nechce pustit dál. Toto může u Vás trvat i dobrých 3 roky aby jste se z toho dostala. Je důležité změnit postoj k životu, i když ho žijete navenek správně ale z vašeho vnitra je to trápení, nežijete tak jak byste chtěla, tak se nebojte a změňte to, co už jste dávno chtěla. A co se týká fyzického těla, začněte si hlídat svůj dech a během dne se naučte dýchat pěkně zhluboka.
Pohled do Vašeho těla na dálku /toto není intuitivní písmo ale napojení  na celkový Váš vztah, nejdu do detailu/
Paní Terezko,
Jste velmi vyčerpaná a chybí Vám mnoho energie a nestačí se Vaše tělo zotavit. Hodně jste v životě na sobě zanedbala a tak rychlou regenerací  Vám nikdo neudělá. Ale to nevadí, můžete to sama časem napravit. Vy máte skutečně fyzické problémy těla, a proto by nebylo na škodu zajít i k lékaři. Je tam toho více co by se mělo dát do pořádku ve Vašem těle, ale abych Vás nelekala, není tam nic co se týká nějakých těžkých onemocnění , to ne Terezko, ale že by jste své tělo měla skutečně srovnávat a dávat dohromady, já Vám přeji krásného zdravíčka a hodně štěstí v životě. Abyste měla tolik energie aby to k vám přitáhlo i penízky.
S pozdravem Zdena Švancarová


011 Reference: TEREZIA | E-mail | 19. června 2009 v 18:41 | MILA ZDENI.
MNNOHO KRATE VAM DĚKUJI ZA VAŠI POMOC A VYJADŘENI K MEMU PROBLEMU JE TO TAK JAK PÍŠETE .

Dotaz: Dobrý den paní Zdeno, jmenuji se Blanka-53let(vodnářka), jsou to již 3roky co od nás odešel manžel a 2roky-co mi nečekaně umřela mamka…Chtěla bych se zeptat a poradit, proč se mi o nich hodně často zdají živé sny a co s tím mám dělat!? Též mě poslední dobou dost zajímá astrologie,numerologie,věštba,ezoterika apod.-mám nakoupeny knihy, karty,magické produkty a ráda se tím odreagovávám…ráda poslouchám paní Košanovou,paní Martinu z pořadu “volejte věštce” a chtěla jsem se zeptat, protože mám také i docela dobrou intuici, jestli bych se něčemu takovému mohla věnovat profesionálně? Děkuji za odpověď a přeji hodně štěstí-úspěchů. S pozdravem BB – krásný, sluníčkový den 🙂

Vykladvestby | E-mail | Web | 14. března 2009 v 13:30 |Odpověď: Paní Blanko, sice Vaše dotazy jsou spíš k osobní konzultaci, ale pokusím se Vám to nastínit, odpověď na Vaše dotazy z Tarotových karet.

Živé sny se vám zdají proto, že jste se nevyrovnala s minulostí a očekává se od Vás změna, a to přístupu sama k sobě. Zatím karty ukazují, že jste se zatím ještě nerozhodla, ale vidím, že už začínáte o svém životě uvažovat a ledacos v sobě měníte, stačí jen udělat první krok a odvážit se dělat věci, kterých jste se předtím bála. Dále karty ukazují, že hodně dáte na lidi, kteří mají větší slovo, a přitom sama víte, že svou vlastní intuicí vnímáte moc dobře, jen se rozhodnout začít něco dělat. Sny Vám ukazují, že jste senzitivní. Ptáte se, co máte dělat – je to ještě skryté, vše se vám ukáže v budoucnosti, je to Vaše vnitřní bolest z minulosti, kterou pak budete transformovat na krásné a radostné srdce, což vede k ozdravení a opět je práce na sobě, která vás čeká. Dále po překonání této Vaší úlohy byste se mohla věnovat profesionálně kartám poté, co odstraníte tuto bolest, kterou máte někde uvnitř hluboko v srdci, a pak tam máte příjemnou změnu a zisk. Budu se těšit někdy i na osobní schůzku. Zatím s pozdravem Zdena Švancarová

012 Reference: Blanka B. | E-mail | 15. března 2009 v 3:58 | Děkuji Vám paní Zdeno za vysvětlení a ujasnění, protože jste vlastně jenom potvrdila-nějak tak jsem si to též vysvětlovala, moje myšlenky! A máte velkou pravdu, že mám stále v srdci velkou bolest, ale mám 2 dospělé-úžasné syny, kteří mi moc pomáhají-abych vše lépe zvládla…Jsem ve skutečnosti celoživotní optimistka, tak se snažím věřit-i když mi to tentokrát jde nějak pomaleji, že bude zase líp! Vždyť všechno má svůj začátek, ale i konec…jste sympatická žena-mějte se fajn a snad někdy naviděnou. S pozdravem Blanka B.


Dotaz: Šárka | E-mail | 15. března 2009 v 11:08 |Dobrý den, velmi pekne bych vás chtela požádat o vysvetlení mého iracionálne nevysvetlitelného vztahu k Egyptu. Neustále cítím potřebu se vracet k jeho dávným chrámum, neco tam hledám, ale nenacházím. Chci to pochopit, možná si vzpomenout, nevím jestli je to jen vzpomínka, která mela zustat v podvedomí, nebo jsem si neco vsugerovala? Mám pocit, že to byl život, v kterém se mi dostalo určitého duchovního vedení. Ale mohu se mýlit. Snad mi váš čas, strávený u intiitivního písma pomuže najít klid. Dekuji velmi, velmi pekne.

Odpověď: Vykladvestby | E-mail | 19. března 2009 v 12:10 | Dobrý den p. Šárko, v Egyptě jste skutečně žila.Byla jste mladá, velmi krásná a byla jste vnitřně velmi čistá duše. Nosila jste bílé oblečení. Tady je vzkaz z Univerza:,,Hledáš dítě mé lásku, kterou jsi si tehdy moc přála, ale nepřišla. Byla jsi velmi smutná a tato vzpomínka se Ti pokaždé vrátí, když se cítíš osamocená. Hleď ženo, a podívej se dobře, muže kterého jsi si nevybrala je u tebe.,, Když se zamyslíte nad tím, měla jste tehdy vedle sebe muže kterého jste si sama nevybrala, tento život pro Vás je o tom abyste tento život vzala do svých rukou a životního partnera si vybrala dle svého srdce. Zda-li jste to v tomto životě učinila nechám už na Vás. S pozdravem. Zdena Švancarová

013 Reference: Šárka| 19. března 2009 v 20:07 |

Musím říci, že mi síla intuitivního písma vyrazila dech. Dovolte mi, prosím, abych vám poskytla zpětnou vazbu. Zvažovala jsem otázku, která byla pro mne nejdůležitější a zvítězil vztah k Egyptu, nechtěla jsem váš dar zneužívat a klást další dvě pro mne důležité otázky. A víte, co se stalo? Síla, na kterou jste napojená, mi odpověděla na vše. Kam jsem se ve svém vývoji kdysi dostala a kam se chci vrátit a proč mám pocit, že v každém muži hledám jednoho konkrétního určitého muže z dávné minulosti. Děkuji. S přáním krásných dní…. Šárka B. | E-mail | 14. srpna 2009 v 12:06 |