Věštění: 60 min /1200,-

Odpovědi intuitivním písmem, výklad karet, rozvoj osobnosti a předání požehnané energie.

 

Spirituální péče + harmonizace čaker: 90 min / 1700,-

(Sebe přijetí, odpoutání minulých vztahů, odblokování starých vzorců a negací. Odpuštění, přijetí bezpodmínečné lásky, získání sebedůvěry, rozhodnosti, pochopení a pročištění karmických líni a povznesení do vyššího stavu vědomí.)

Máte pocit, že je nejvyšší čas něco změnit?

Chcete na sobě zapracovat, posunout se kupředu, najít tu pravou životní cestu ke štěstí lásce a bohatství? Šanci změnit svůj život k lepšímu máte na dosah! Je pouze jenom na Vás, zda ji nezahodíte.

Spirituální péče, o čem to je?

Spirituální PÉČE – provádím za pomoci Božské podstaty všeobjímající lásky. Nejdřív se zaktivuje Váš anděl strážný či Váš průvodce pro Vaši ochranu a bezpečnost v jemně hmotném světě. Pracujeme vždy při vědomí a v plné přítomnosti. Uvedu Vás do stavu klidu hladiny Alfa. Na tomto sezení Vás můžu léčit prostřednictvím božské energie, která prochází skrze mne. Pomoci rukou Vám posílám léčivou energií, která také pomáhá ke zklidnění celého Vašeho těla a mysli. Budete prožívat příjemný stav, zatímco já dostanu z vyšších sfér pokyny, jak Vás mám uvést na místo Vašeho problému. Tehdy začínáme plně spolupracovat. Máte možnost vše jasně vidět a tím i lépe vnímat, co způsobuje Váš problém. Dostáváme se do hloubky uvědomění, pochopení, přijmutí celé podstaty daného problému, zpracujeme a léčíme staré negativní bloky, očišťujeme i Vaši karmu. Při čištění karmy se také někdy může zjevit minulý život, který je potřeba dočistit, projít odpuštěním, vyléčit a přijmout lásku.

Příklady negativních bloků:

  • Embryo – odstraňování bloků získaných od rodičů v těhotenství
  • Sebe přijetí – odstraňování bloků při přijmutí sebe
  • Vztahy – odstraňování bloků minulých partnerských vztahů
  • Těhotenství – odstraňování bloků otěhotnění – přijmutí duše dítěte k početí
  • Rozhodnost – jak naslouchat své duši při rozhodování. Při tomto léčení budete vnímat potřebné odpovědi, vnitřně prožijete vlastní rozhodnutí a naučíte se i správně rozhodovat.
  • Čištění rodové linie matky a otce – odstranění prokletí, odpuštění a získání rodinného požehnání

Spirituální péči dosáhnete sebe přijetí, odpoutání minulých vztahů, odblokování starých vzorců a negací. Odpuštění, přijetí bezpodmínečné lásky, sebedůvěru, rozhodnost, pochopení a pročištění karmických linií a povznesení do vyššího stavu vědomí.

 

Věštění přes SKYPE: 1 h / 1200,-

Když se nemůžete dostavit na osobní výklad karet a Intuitivního písmo, tak je možnost výklad přes Skype zdena.svanc

Stačí domluvit si termín spojení (buď telefonicky nebo emailem), zaplatit věštbu na účet nebo složenkou a zavolat přes službu Skype pro věštbu ve smluvený termín. Platí se předem, a to převodem na účet v Komerční bance. Ve zprávě pro příjemce je potřeba uvést jméno, aby bylo jasné, od koho byla platba provedena.

KB: 43 – 33 696 80 257/0100

 

Vzkazy od duše zemřelého přes Intuitivní písmo: 1300,-

Intuitivní písmo při spojení se zemřelým. Má práce je založena na víře v absolutní (neomezenou) všeobjímající lásku. Napojuji se přímo na Boží podstatu, kde mne ona sešle tu duši zemřelého, se kterou je potřeba vyřešit daný problém s klientem. To znamená, že jsem prostředník mezi hmotným a nehmotným světem. Skrze mě, komunikuji nebo předávám vzkazy duším zemřelých a naopak. Po dořešení problému, posílám tyto duše do světla. Vše probíhá se svolením Boží podstaty. Je to sice náročná práce, ale vím a uvědomuji si, že moje práce je důležitá nejen pro klienty, ale hlavně pro duše zemřelých, aby dosáhly klidu a míru.

Odvádění duší a energetické čištění prostoru v bytě a kanceláři: 3500,-

Odvádění duší z bytových prostor + energetické čištění v domě: 6 500,-