TianDe Abigral

Jako ezoterapeutka, specialistka v channelingu a lektorka pracuji již 14 let. Po celou tuto dobu ke mně přicházejí lidé, kteří vyhledávají moji pomoc nejen v individuálních duchovních záležitostech, ale potřebují i rady v partnerských vztazích nebo např. v podnikatelských strategiích. Hlavně ženy si často přejí být více sebevědomé, vyrovnané a samy sebou. Hledají přirozenou podstatu sebe samé, aby mohly v sobě rozvinout všechny složky svého ženství.

Obsahem a smyslem mého poslání, hlavně těch, kteří se ptají a hledají, je podpora moderní ženy jedenadvacátého století hledající a uvědomující si svou identitu . V dnešní době si ženy s větší či menší intenzitou definují a budují vlastní cestu životem.

Základem splnění všech našich snů a cílů je zcela první povinnost v našem životě, aniž si to mnohdy plně uvědomujeme, totiž péče o naše tělo, tedy zdroj veškerého našeho vnímání, poznání a bytí ve světě. Zprvu tuto povinnost plnily naše matky. Nyní když jsme dospělé, přešla tato péče a odpovědnost na nás samotné.

Co je TianDe?

TianDe je kosmeceutika a produkty pro zdraví, které jsou vyráběny podle originálních tisíce let starých receptur Tibetu, Číny a Altaje. Obsahují výlučně přírodní složky a s využitím nejnovějších technologií zaručují vysokou účinnost, ale zároveň velmi jemně působí na organismus. Při správném používání těchto produktů je výsledek srovnatelný s terapeutickou léčbou.

TianDe je spojení vědomostí i praktických dovedností z dávné čínské medicíny a nejnovějších vědeckých poznatků a technologií. Čína je zemí, která má ohromnou zásobu starobylých receptů, podle nichž se vyrábělo mnoho prostředků z exotických rostlin. Dnes nám tyto znovu objevené znalosti umožňují vyrábět zajímavé produkty pro péči o pleť, vlasy, pokožku těla, které nejsou v naší zemi rozšířené. Ve spojení s pokrokovými technologiemi mají recepty starodávných léčitelů větší účinnost, což nám skýtá možnosti pro řešení i těch nejsložitějších úkolů.

TianDe v překladu znamená “nebeská dokonalost” a je naprosto výjimečná svým složením, kvalitou, účinností, ale především cenou! Kosmetika nabízí exkluzívní a cenově dostupnou péči pro naši krásu a zdraví. Jedná se o balzámy, šampóny, krémy, přírodní dámské intimní a menstruační vložky i eko koule na praní. Ale také krásné rtěnky, pleťové masky a jiné přírodní poklady. A to nejen pro ženy.

Co jsou kosmeceutika? 

Termín „kosmeceutika“ zavedl přibližně před 20 lety známý americký dermatolog Albert Kligman. V jeho pojetí tento termín vzniklý spojením slov „kosmetika“ a „farmaceutika“ znamená přechodnou skupinu přípravků mezi kosmetickými a farmaceutickými přípravky.

Kosmeceutika jsou malý zázrak ve světě kosmetiky. Jedná se o nově vyvinuté biotechnologické emulze, které jsou cíleně zaměřené na potlačení mechanismů způsobujících stárnutí pleti a tvorbu vrásek. Dokáží účinně nahradit laserové operace i botoxové injekce. V dnešní době jsou kosmeceutika svým efektem srovnatelná s těmito agresivními zákroky, které pácháme na své pleti. Je to zejména zásluhou peptidů a kyseliny hyaluronové v kombinaci s přísně vybranými extrakty z rostlin. Zejména tyto extrakty mají největší přínos v tom, že kosmeceutika mají protizánětlivé účinky, prokrvují pokožku, regenerují buňky, omezují tvorbu vrásek tím, že zvyšují elasticitu kolagenních vláken a poskytují pleti všestrannou výživu po celý den. Kosmeceutika dokáží redukovat mimické vrásky i zlepšit jemné linie tváře. Napomáhají tvorbě jemného kolagenu a zvláčňují pokožku.

Tento moderní kosmetický průmysl, kterým kosmeceutika je, se logicky zaměřil na zdroj přírodních antioxidantů, zejména pak na extrakty z rostlin, které se tradičně používají v lidovém léčitelství a jejichž účinky jsou prověřeny staletími. Jedná se zejména o heřmánek pravý, meduňku, maliník, jahodník, kopřivu a další již našim babkám kořenářkám známé rostliny.

Proč mé srdce bije pro TianDe?  

Zjistila jsem, že účinky této kosmeceutiky se nedají srovnat s tím, co jsem dosud vyzkoušela. Oblíbila jsem si některé produkty, které se staly pravidelnou součástí mého života, např. bylinné přírodní vložky bez ropných derivátů a odpadních látek (běžně k dostání ve vložkách na trhu). Zamilovala jsem se do detoxikačních kúr se solnou koupelí nohou a skvělým čajem. Používám výhradně masky, krémy i vyhlazující produkty, které opravdu fungují.

Vlastně chci říci, že s kosmeceutiky TianDe opravdu daleko intenzivněji vnímám své ženské tělo

Co mě přivedlo k TianDe? 

Moje vlastní duchovní práce, která mě stále posouvá k vyrovnanosti, spokojenosti, štěstí a poznání sama sebe, o které se s vámi dělím, rozšiřuji o fyzickou, tedy hmotnou péči těla. Jeho krása a zdraví je nezbytnou součástí mého a vašeho setrvání v životě.

Proč jsem si kosmetiku TianDe zamilovala?

Kosmetika TianDe ke mně přišla “náhodou”, pokud přijmeme existenci náhody. Byla jsem k ní zpočátku nedůvěřivá, přiznám se, že jsem si říkala, zda to není další marketingový tah. Když jsem postupem času kosmetiku poznávala blíž a blíž, naprosto jsem si ji zamilovala.

Výhody  této kosmetiky

– Hloubková regenerace, obnovení funkcí, které jsou věkem zpomalovány, dochází k omlazení pleti.

– Díky přírodním ingrediencím, energetickému náboji a tradičním postupům čínské medicíny jsou produkty exkluzivní a velmi    účinné.

– Umí působit na úrovni nanorozměrů.

– Tato jedinečná kosmetika je dnes dostupná i pro nás a navíc za přijatelnou cenu

Proč vám vlastně toto všechno píši? 

Protože jsem již více než deset let ve spojení s přírodními léčiteli i šamany Tibetu a Číny. Učili mě základům jejich léčitelských postupů a trochu mi poodhalili svá tajemství. Proto vám mohu přesně doporučit ten produkt TianDe, který bude pro vás nejúčinnější, bude optimální pro vaši pleť, zdraví a krásu. Jde totiž o to, že každý z produktů TianDe je individuálně nabit energií, takže např. i dva naprosto shodné krémy mohou na vaši pleť působit různou rychlostí její regenerace. Celá problematika s onou individuálností je dost složitá a zdlouhavá, zde je to popsáno maximálně stručně. Můžete si u mě pochopitelně objednat a koupit i produkt, který upoutá vaši pozornost, ke kterému vy sama intuitivně budete cítit, že vám bude vyhovovat. V tomto případě intuice bývá neuvěřitelně přesná.