Barevné svíce

K čemu jsou barevné svíce?

Pokud chcete získat lásku, ale máte pocit, že váš partner ochabuje, tak si sežeňte růžovou svíčku. Tuto svíčku podržte v ruce a zavřete oči. Vizualizujte si obrázek svého vysněného nebo vašeho dosavadního partnera a při zapalování svíčky vyšlete myšlenku, k jakému účelu bude tato svíčka sloužit. Například k posílení lásky a vřelejšímu vzájemnému vztahu.

A rituál? Ten provedeme, když svíčka hoří, pak můžeme začít proslovem, který je napsaný intuitivním písmem nebo doporučený od kvalitních zdrojů.

Nezapomínejte, že jakýkoliv rituál či vizualizace má být pozitivní. Hodně dobře si rozmyslete, co si budete přát a jak si to budete přát, abyste nakonec nedostali to, co nechcete, proto si raději nechte jakékoliv přání zkonzultovat od kartářky nebo si také můžete nechat napsat sdělení přímo na míru intuitivním písmem.

Červená svíce

Barva zdraví, tělesné síly, fyzické energie

Patří sem však i naše vášně a emoce. Tedy sex, odvaha, ochrana proti vlastní zlobě a vášni. Používáme ji  i při obraně proti cizím atakům zloby a vášně. Použijeme ji i tehdy, pokud chceme tlumit vlastní vášně. Ať už sexuální, či jen zlobu a nenávist.

 

Růžová svíce

Barva lásky, přátelství, příjemného uvolnění, odpočinku a něhy
Růžové svíčky můžeme použít při rituálech, které si kladou za cíl posílit naši lásku. Pokud máte pocit, že vaše nebo partnerova láska ochabuje, je vhodné použít růžovou svíci. Hodí se i při svatebních magických rituálech přivolávajících lásku a pohodu do vztahu.

 

Oranžová svíce

Barva velké energie a vlivu
Oranžové svíčky zapalujte tehdy, když chcete přivolat nějaké konkrétní děje, případně chcete získat nějaký majetek nebo důležitý předmět. Oranžovou svíci použijte, pokud třeba jdete ke zkoušce, abyste dostali lepší známku, nebo pokud potřebujete získat něco, na co právě nemáte finanční prostředky. Rituálem s touto barvou můžete žádat náklonnost nějaké osoby, pokud se má jednat jen o sympatie, tedy ne o lásku. Při oranžové svíci žádejte dostatek sil a energie na práci, kterou máte zvládat.

 

Žlutá svíce

Barva intelektu, sebedůvěry, věštby či proroctví, komunikace, výmluvnosti, cestování a pohybu
Je to barva vzdušného vlivu. Žluté svíčky použijte k rituálům, které mají zvýšit vaši schopnost vidět do budoucna. Jsou velmi vhodné, když se učíte nové věci. Podržíte žlutou svíci a lépe se soustředíte na to, co se máte naučit. Poté ji zapálíte a po celou dobu učení ji necháte zapálenou. Se žlutou svící provozujte i rituály před cestami či cestováním.

 

Zelená svíce

Barva peněz, prosperity, zaměstnání, plodnosti, léčení a růstu
Zelenou svíčku zapalujte při hledání zaměstnání, při potřebě dostat se na lepší pozici, dosáhnout na vyšší plat. Při zelené svíci provozujeme i rituály plodnosti, přejeme-li si dítě, rituály zdraví, uzdravení a správného růstu dětí.

 

Modrá svíce

Barva léčení, klidu a pohody, spánku, trpělivosti a štěstí
Pokud máte potíže se spaním, “nabijte” malou modrou svíčku vizualizací toho, jak dobře celou noc spíte. Než ulehnete ke spánku, na chvíli ji zapalte a po chvíli plamen uhaste. Modré svíčky můžeme také “nabít” a zapálit tehdy, pokud potřebujeme povzbudit své okultní schopnosti. Můžeme je též použít, když se rozčilujeme a potřebujeme se zklidnit, nebo když nás zlobí partner či potomek.

 

Fialová svíce

Fialové svíce jsou symbolem moci a síly

Používají se při léčení závažných onemocnění. Současně jsou nepostradatelné při důležitých meditacích nebo velmi náročných spirituálních úkonech. Fialové svíčky můžeme zapalovat za účelem posílení spirituálních aktivit a svých magických schopností. Bývají také součástí intenzivních léčebných rituálů v kombinaci s modrými svíčkami.

 

Bílá svíce

Barva ochrany a očištění se

Bílé svíčky zapalujeme při očistných a ochranných rituálech. Bílou svící můžeme nahradit jakoukoli jinou speciální barevnou svíci, kterou zrovna nemáme. Dobře a spolehlivě poslouží k veškerým pozitivním účelům.

 

Černá svíce

Zapuzování negativního, pohlcování negativity

Navzdory tomu, co jste o nich slyšeli, černé svíčky používáme k pozitivním účelům. Jde např. o odstraňování  škodlivých energií nebo vstřebávání nemocí a zbavování se zlozvyků. Můžeme je použít, pokud se potřebujeme zbavit negativních vlivů nějakého člověka nebo skupiny lidí. Také pokud máme problémy s negativními reakcemi okolí na svou osobu, tak ji zapálíme jako ochranný štít, který špatné vlny kolem nás pohltí.

 

Hnědá svíce

Hnědé svíce se prakticky nepoužívají, pokud nejste veterinář. Ale vážně – používáme je při rituálech týkajících se zvířat, a to obvykle v kombinaci s jinými barvami vhodnými pro naše cíle: hnědá spolu s červenou s cílem ochránit zvíře, hnědá spolu s modrou k jeho vyléčení apod.