Denní vložky Energie bylin

Dámské vložky Energie bylin vyvinuli vědci ze Státního centra čínské medicíny. Obsahuji unikátní fytomembránu. Jsou vyráběny na vysoce technologickém zařízení. Jsou obohaceny o patentovaný koncentrát rostlinných výtažků připravených podle dávných receptů čínské dynastie Tang.

Receptura vložek obsahuje 49 bylin: děhel činský, vanilku, anděliku, devětsil, mátu, zimolez, kořen prorostlíku, smilaxu, jarvy, pazvonku chloupkateho, borneol, aksamit, šabřinu pošvatou, puškvorec obecný a další.

Fytomembrána vložek se vyrábí speciální technologií zpracování čerstvě řezaných bylin, která zajišťuje vysokou koncentraci aktivních složek rostlinných buněk (koncentrace aktivních složek činí 70-80%, což mnohonásobně převyšuje obdobné parametry v odvarech a nálevech z rostlin). Kromě toho fytomembrána dodatečně zajišťuje vysokou prodyšnost, dobrou savost vložky a rychle vpravení tekutiny do hloubky. Exkluzivní technologie výroby vložek Energie bylin zahrnuje mikrodrcení rostlinných buněk, extrahování léčivých látek, jejich vakuové koncentrování, magnetizaci a sterilizaci aktivních složek.

Denní a noční menstruační vložky obsahují expresní test pro kontrolu mikroflóry. Můžete zjistit, zda je použití těchto léčivých vložek pro Vás potřebné a vhodné.

Doporučují se:

v rámci komplexní léčby gynekologických onemocnění,
při výrazném projevu zánětlivých procesů, včetně kandidózy,
k prevenci gynekologických problémů,
normalizaci hormonálního stavu,
zlepšení kvality života.
kůra trvá 3 měsíce.

Používejte vložky Energie bylin po dobu nejméně 3 měsíců podle měsíčního cyklu.

Tags: No tags

Comments are closed.